Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak bejövök, de ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak bejövök, de ha kezdeményezek idegeneknél akkor szinte mindig lepattintanak, ez miért van?

Figyelt kérdés

Tényleg van úgy hogy egyszerre 3-4 lány írogat nekem, és nem barátságból...de én akármilyen meglepő normális kapcsolatot szeretnék, ahol mindent megadhatok a szeretett lányért, és én is mindent megkapnék tőle

Magamról annyit hogy 175cm magas vagyok, sportos test (kondi, foci, kerékpározás) adok magamra, márkás ruhák parfümök

Sokan azt hiszik hogy egy csajozógép vagyok, nőkirálynak meg ilyeneknek hívnak (főként lányok), pedig nem tartom magam annak

Azt aláírom hogy kicsit "rosszfiús" vagyok, de nem játszom meg magam, tényleg ilyen vagyok...mondjuk nem cigiben meg drogban mutatkozik, hanem pl végig gurulok a városon apukám motorjával amire nincs jogsim, meg tényleg szeretem a kalandokat

Lehet emiatt, hogy rosszat feltételeznek rólam a lányok ezért ilyen visszautasítóak?

Pedig amúgy elég érzelgős, szeretethiányos vagyok, nem vagyok bunkó lányokkal, elég jók a jegyeim (4-5)....szerintem a belsőm rendben van, egy normális lányhoz

Akik írogatnak, van egy normális, akivel alakulgat a dolog, de a többi elég laza természetű, magyarán r*bi


2018. márc. 16. 21:41
 1/5 anonim válasza:

Igen lehet hogy azért visszautasítóak veled amit leírtál hogy rosszat feltételeznek rólad mert nem ismernek annyira.

Egyébként azt nem értem hogy ha van egy aki normális akivel alakulgat a dolog akkor miért nem teszed oda magad hogy legyen belőle valami ha normális kapcsolatot szeretnél ahogy írtad?

2018. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saku14 ***** válasza:

Igen szerintem a kulsod alapjan itelnek, probalj egy olyan lanyt talalni aki ezeken tul lep , es elfogad ahogy vagy

17/L

2018. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1es nem vagyok biztos az érzéseimben, de nem feltétlen erre irányult a kérdésem


#2es pedig a kedvenc cuccaim a sima szürke pulcsi, ami volt barátnőm szerint irtó szexi, meg egyszerű pólókban járok egy diszkrét órával...nem vagy ecsetfejű, meg olyan tömegember se...

2018. márc. 16. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán jött le az, hogy hol próbálsz ismerkedni.

De a legegyszerűbb az, ha személyesen odamész egy lányhoz, dumálsz vele kicsit és elhívod randizni :)

Az első benyomás számít leginkább, ha bejössz neki igent fog mondani , egyrészt mert zavarban lesz , másrészt nem lesz ideje gondolkodni.

Személyesen pedig lesz alkalma megismerni szóval tuti nyerő terv! :)


Nekem két kapcsolatom így alakult ki ( az egyik lányhoz a vonaton ültem oda , szólítottam meg , hétvégén randiztunk , nem sokkal összejöttünk)


F/22

2018. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van, hogy azért nem jutsz egyről a kettőre a normális lányokkal, mert rosszat feltételeznek rólad, netalán őket is "megrontod". Elterjedt rólad a nőcsábász, a rosszfiú. Ez olyan gondolatokat szülhet, hogy nem akarsz normális kapcsolatot, csak kavargatni a ribizlikkel, és ha kapcsolatban lennél, akkor is megcsalnád a másikat. Bunkónak is, önelégültnek is hihetnek. Ismerkedj személyesen, és előbb-utóbb biztos megtalálod azt, aki nem a külsőd, és a rólad elterjesztett pletykák alapján fog téged megítélni. Csak ne keseredj el, és merd megmutatni annak, akiben megbízol ezt a szeretetéhes, magányos srácot is ;)

Én drukkolok:D

16/L

2018. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!