Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a sportoló hülyegyerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a sportoló hülyegyerek szokott bejönni a csajoknak, nem a szorgalmas ötös stréber?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 18:46
1 2 3 4 5 6
 11/53 October15 ***** válasza:

Ha csak ez a problémád akkor legyél egy sportoló stréber. :D

Amúgy azért mert a jó jegy sajna nem feltételez legit intelligenciát. :D A sportolás viszont feltételez jó testet..-mondjuk a témában a nevem kuss XD- ami meg nyilván előny.


26F

2018. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Hát a jó jegy pont azt jelenti, hogy okos, értelmes vagy. Tudod, hogy bár vannak bőven kivételek, a diplomások sokkal jobban keresnek általában, ritkábban munkanélküliek, több van a fejedben, intelligensebb vagy a többieknél, érted amit a nem intelligensek az órán nem értenek stb, a rossz jegyek meg azt jelentik, hogy kevés van a fejedben, nem értetted meg az órán a dolgokat, tehát nem vagy intelligens és ráadásul még lusta is voltál, nem?
2018. márc. 17. 19:38
 13/53 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az élő példa arra, hogy nincs igazad
2018. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 October15 ***** válasza:

Nem. XD De még mennyire, hogy nem..

Hiába van ötösöd tudom is én állampolgári ismeretekből ha nem tudsz bánni az emberekkel.

Érzelmi intelligencia is van ám a világon, amúgy ezen kívül még 8 fajtát különböztet meg a pszichológia és momentán olyat is ami a fizikai sportokhoz kötődik.


+ A jó tanulás és a jövőkép sem függvénye egymásnak. + Ez ált. suliba / középsuliba pont nem fog érdekelni senkit.


Nem mellesleg pont le se szrtam a középsulit mégis egyetemre járok, ösztöndíjt kaptam meg dolgok.. hova tovább történelem, állampolgári ismeretek, etika tanárnak készülök.

2018. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Na és egy etika tanár mennyit keres, és egy villamosmérnök, vagy informatikus mennyit? Mert ezekhez ugye kell az intelligencia. Meg minden magyar közül hány ember él sportból és mennyi ideig, és hány szellemi munkából?
2018. márc. 17. 19:54
 16/53 A kérdező kommentje:
Hogy valaki a kondizásból, vagy a fociból éljen meg kevesebb, mint 1000 az 1 embernek sikerül, és akkor is csak ideiglenesen tud, nem?
2018. márc. 17. 19:57
 17/53 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak a pénzből tudod levezetni a világot akkor ott nagyobb bajok vannak annál minthogy nincs csajod...
2018. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy valaki sportol még nem valószínű, hogy sportoló lesz
2018. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
#18-as vagyok, egy kis helyesbítés *ezt a lányok és maguk a "sportoló hülyegyerekek" is tudják, az hogy valaki sportol nem zárja ki a jó végzettséget, nem lesz valaki tőle automatikusan hülye. Amúgy hány éves vagy?
2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Szép szakma az etika tanár is, de azért az sem mindegy, hogy az ember mennyit keres, nem? Tehát ha a focizó srác bukdácsol, megy a szalaghoz melózni érettségivel 100 ezerért, akkor úgy gondolja az átlag csaj, hogy abból fognak megélni, meg hogy mindig lesz a srácnak munkája?
2018. márc. 17. 20:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!