Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a sportoló hülyegyerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a sportoló hülyegyerek szokott bejönni a csajoknak, nem a szorgalmas ötös stréber?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 18:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 October15 ***** válasza:

Jah senki nem mondta, hogy Orbanisztánban akarok tanítani. :D Japán a cél. Ott egy kifejezetten társadalmilag megbecsült foglalkozás.


De amúgy pont nem tud érdekelni, hogy mennyit keres, ha egy tanár azért megy tanárnak mert, hogy mennyi a fizu akkor inkább kösse fel magát az első fára. Volt szerencsém pár megélhetési tanárhoz..:)


Na meg nem osztatlan tanárin vagyok hanem töri szakon [Történelem BA->MA->levelezőn egy tanári tovább képzés + ha kedvem lesz akkor PHD] Magyarán egyetemi és középsulis szinten is taníthatok.

2018. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 October15 ***** válasza:
56%

Ezt a "tipikus" bullshitet felejtsd már el.. ne itt éld ki magad okay? Konkrétan eddig sikerült minden létező egyént leugatnod kivéve magadat. :D


Mindenki hülye csak én vagyok Napóleon..

2018. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
61%

"jár sakk klubba, programozni tanul, ugyanúgy megnézi a Barátok Köztöt, hobbija az olvasás, meg beszélget hétvégén a családjával" Ha neked ez élet haver akkor ne csodálkozz ha soha a büdös életbe nem lesz csajod, és nem az írtam hogy inni mennek, hanem azt hogy szórakozni, a kettő nem ugyanaz. El lehet menni billiárdozni például, vagy dartsozni vagy focizni ahol a barátaiddal általában jól érzed magad, és van beszédtéma, ilyen alkalmakkor áttudjátok beszélni az aktuális témákat, mint például, ki hogy áll a csajokkal, kinek hogy megy az élete, mizu van otthon?. Ilyeneket amiknek egy barátok közt megnézése közben teljesen semmi esélye nincs. Jah, és ha az ivásnál vagyunk, más az ivás, más az italozás. A kettő az alkohol fogyasztásról szól, de más a bevitt mennyiség. Ha már ennyire emlegetted, akkor elmondom, hogy 2 hetente kb. mindig összeülünk a barátokkal egy sörre (mikor hol, egymásnál, sörözőben, stb.) és nem az van hogy utána fetrengünk a saját hányásunkban, hanem megiszunk 1 korsó sört és beszélgetünk. Ezt nevezik kulturált alkohol fogyasztásnak barátom. Jah hogy te azt látod hogy a haverok minden hétvégén seggrészegre isszák magukat, hogy Zacher úr ébreszti őket az más, na az a kultúrálatlan mértéktelen baromság, amit a legtöbb 14(!) éves már elkezd, ilyen olyan házi buliban. Visszatérve az intelligenciára, az nem abban nyilvánul meg hogy mennyit tanulsz, hanem abban hogy mit tudsz felhasználni belőle, (lásd a szarvasmarhás példát). Lehetsz te kiкúrt állat, ha sík hülye vagy, meg lehetsz atomfizikus is ha a csajod majd megkér valami hétköznapi dologra akkor mit csinálsz? Elmondod mi az a gravitációs szingularitás vagy mi? Azt mondom tanulj, de tartsd meg az egyensúlyt a tanulás és szórakozás között. És ne az legyen a szórakozás Bаszások köztet nézel meg sakkozni jársz mert az lópikula. Hanem járj el kondizni, vagy szerezz barátokat és menjetek el egyet bowlingozni, azt se tudod hogy azt kell tuti, de valahol kezd el mert még 10 év múlva is itt fogsz sírni.

#22es voltam, üdv.

2018. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
#33 jól mondod, de én úgy vagyok vele hogy ha így jól érzi magát, ez neki az élet, akkor élje. De ne csodálkozzon hogy nincs csaja. A számodra életnek nevezett életvitel csajjal és szociális élettel jár. Viszont az ő életvitele is élet csak nem jár együtt sem szociális élettel sem barátnővel.
2018. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Hát de nem a tipikus haverokkal sulit ellinkeskedő, focimeccsek mellett bukdácsolós, ivóba járó hülyegyerekekből lesznek az érettségivel rendelkező arcok a szalag mellett, meg a közmunkások?
2018. márc. 20. 20:40
 36/53 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Értelmezd amit írtam, mert látom nem sikerült felfognod. Még egy érv amellett, hogy hiába tanulsz jól, ha nincs meg az alapvető intelligenciád. Szorgalommal még a világ leghülyébb embere is lehet kitünő tanuló (bár neki több idő kell hozzá) de nem lehetetlen. Viszont az élethez kell okosnak lenni, és ez egy olyan dolog, ami vagy megvan benned, vagy nincs. Ha nincs, hát nem is lesz.


,,Hát de nem a tipikus haverokkal sulit ellinkeskedő, focimeccsek mellett bukdácsolós, ivóba járó hülyegyerekekből lesznek az érettségivel rendelkező arcok a szalag mellett, meg a közmunkások?"

Én is utálom, ha valaki ellógja a sulit, de van különbség aközött, hogy lógsz az iskolából, és lógsz a barátaiddal. Itt senki nem azt mondta, hogy iskola időben élj szociális életet, suli helyett. Nem értem, hogy a foci meccs nézés, és a bukdácsolás hogy függ össze. Szerintem 16 év fölött tök normális, ha néha iszol MÉRTÉKKEL. Attól nem leszel se rosszabb, de hülye. Lásd már be, hogy nincs igazad, és lapozzunk. Nekem ebből csak az jön le, hogy féltékeny vagy azokra, akiket elitélsz.

2018. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim válasza:

A sportoló hülyegyerek jól néz ki (igen, ez nagyon fontos) és valószínűbb, hogy ambiciózusabb, mint a tipikus szorgalmasan 5-ös stréber. Valószínűleg a külseje és az ereje miatt határozottabb is, így szociálisan magasabb rendű. A stréber meg valószínűleg csak azért tanul, mert fél a szülei haragjától és nem azért tanul, mert tényleg jó akar lenni valamiben és azt élvezi, ha valamiben igazán jó akar lenni, akkor valószínűleg nem szín 5-ös, hanem abban az 1-2 dologban remek, a többi oké vagy rossz (pont, mint a "sportoló hülyegyerek".


Most a válasz kedvéért primitíven kettébontottam ezt a két csoportot, az emberek nem ilyenek, kevés van, aki csak az egyik csoportba tartozik, ha sportolsz és érdekel valamennyire más is, akkor van rá képességed megtanulni (tehát lehetsz szín 5-ös sportolóként is), mivel olyan hormonokat termelsz mozgás közben, amelyek nagyon segítenek a tanulásban. (Érdemes pl. magolni (akár szavakat) lassan tekerve szobabiciklin).


És ha belegondolsz, ha színötös vagy, teljesen pocsékolod az idődet arra a felfoghatatlanul sok haszontalan hülyeségre (khm, irodalom), amit tanítanak (gondolom gimiről van szó, de még egyetemen sem kell szín ötösnek lenned, hogy jó szakember legyél, sőt).


Egy sportoló valószínűbb, hogy sikeres lesz, mint egy ötös stréber, a lányok meg valahogy ezt érzik rajtuk. (mert ez vonzó és nem azért, mert aranyat akarnának ásni)

2018. márc. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Tudod a kettő közt is van élet..


Plusz nem kell a lányokból kiindulni.. Mert lesznek belőlük nők is, akijbek nem ugyanaz lesz a fontos, mint tiniként.


17 évesen hol érdekelt milyen perspektívája van az életben?

Negmondom, sehol.

Az volt a fontos, hogy jól érezzem magam.

Tudjak beszélgetni vele, ne csak a suli érdekelje, és bézzen ki jól... Tudod, a hormonok...


Magamrészéről a kitűnő közeli átlaggar rendelkezők közé tartoztam.

A tinipasim kitűnő volt, tdk-t nyert, majd egyetemen is feltalált, és mellette diákolimpikon volt.. ( de emberileg nem illettünk össze, egyetem alatt szakítottunk is.


Ami fontos;

A lányok és a nők is a korlátolt, nyafogó, nem intelligens, nem csapatjátékos fiúkat utálják.


Strébereket is, lehet az ember jó tanuló azért mert okos.. Nem azért mert tud se-ggelni.,,

( nekem pont az utóbbi hiánya okozta a lecsúszó 4,5 ös átlagomat- töri, irodalom nem ment, nem érdekelt így csak azt tudtam, ami órán megragadt...3 -as voltam ebből a 2-ből így- érettsègi erős 4-esre pont elég volt)


Eddig nálad fennáll


---Korlátoltság( nem fogadod el más véleményét- csak jegyekben gondolkodsz, közben az út széli döglött kutyát nem fog érdekelni 4 év múlva, hogy milyen jegyed volt..

A volt osztályomból 2 sportoló 2-3-as átlagos srác keres most a legjobban... Nem a sporttal..

Nem a mérnök, informatikus( pedig ők is 600e körül visznek haza)

Vagy pénzben gondolkodsz... Közben az átlag nem keres ennyit mégis van párja...


-----nyafogás

Nyafi vagy, másra hárítod, hogy neked miért nincs nőd

Segítek, magadban keresd a hibát


Jah igen, azokat az embereket, akik minden kudarcukért mást okolnak mindenki utálja, nem csak a nők..


Sajnálom.. Nőjj fel az élethez

2018. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a sportoló hülyegyerek ki is néz valahogy.
2018. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:

Ne nevettess, hogy azzal akarsz felszedni valakit, hogy 5-ös tanuló vagy :DD A többi embernek is kell tennie azért sokat, hogy egy lánnyal megtalálják a közös pontot, és ha sportoló a gyerek, de egy tapló, akkor nem lesz abból a kapcsolatnak se jövője, de akár eleje sem. Próbálkozz a lányoknál. Úgy is jó párat meg kell ismerned, hogy megtaláld, akivel van közös hang. Kitartás.

17/f

2018. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!