Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a sportoló hülyegyerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a sportoló hülyegyerek szokott bejönni a csajoknak, nem a szorgalmas ötös stréber?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 18:46
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Vannak fiuk, akiknek meg a nagyszájú p@csák kellenek, mert egyszerűen nekik ok a szimpatikusak. Ezzel nem lehet mit csinálni. Nem a saját dontesed, hogy milyen típusú lany/fiu tetszik legjobban. Ugyanígy vannak lányok, akiknek a kigyúrt egoista barmok jönnek be. Ezen nem lehet változtatni. Attól meg mind a fiúknál, mind a lányoknál tele van olyannal, akinek meg az intelligencia, okosság es a belső a fontosabb. A lényeg, hogy mindenkinek más az ízlése, ezen pedig nem tudunk változtatni. (Nekem például a kedves, vicces, csendes, kicsit “benacska” srácok tetszenek. Na es? Van akinek meg ok nem kellenek.)
2018. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy szorgalmas ötös strébernek nincs élete? Egy sportoló hülyegyerek meg azért elmegy néha a barátaival szórakozni, stb. tehát van élete. Az intelligencia meg nem csak abban nyilvánul meg hogy szín ötös, hanem az egyéb készségekben, amiket egy stréber a sok tanulás miatt egyszerűen nem képes megtanulni, mond azt a strébernek hogy cseréljen ki egy villanykörtét mert kiégett, fingja nem lesz az egészről hogy kell csinálni (kiv. ha fizikus, vagy villanyszerelő). Mond ugyanezt egy sportoló gyereknek, simán megtudná csinálni. Vagy egyszerű közéleti probléma, egyetem, autóvezetés. Szerinted melyikből van több? Stréber sofőrből vagy sportoló sofőrből? Az utóbbiból van több megsúgom. Nyilván nem olyan srác kéne a lányoknak akik egésznap tanulnak, meg azon kívül semmit nem tudnak megcsinálni. Na meg persze, azért a tesihez egy idő után jó test is jár.

Üdv.: egy sportoló hülyegyerek. :D

2018. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lányoknak valószínűleg nem az a baja, hogy stréber vagy. Legalábbis a beszéd stílusodat ítélve ez jött le :).

Amúgy azt remélem tudod, hogy a lányok nem úgy keresnek fiút, hogy ,,na én akkor most csak sportolókkal állok szóba", általában az van (legalábbis én ezt tapasztaltam)hogy x ideig beszélnek valakivel majd eldöntik hogy érdemes-e folytatni vagy nem, és hogy a srác kellően rendes és odafigyelő-e. Ráadásul egy sportoló ugyan ugy lehet okos, intelligens, míg egy ötös tanuló is bemagolhatja az anyagot de legbelül buta marad. De természetesen ugyan úgy vannak a te álatalad leírt verziók is. Szóval röviden hagyd abba ezeknek az idióta sztereotípiáknak a hangoztatását nagyon szépen kérlek. :)))))

2018. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én 16 éves vagyok, nem vagyok se sportóló, se jó tanuló, háttérproblémák miatt. De ez nem befolyásolja, az értelmi intelligenciát, van egy osztálytársam aki 5-ös tanuló, szeret másokat dominálni rossz értelemben. Szóval tessék, itt a válasz. A belső a fontos.
2018. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Azoknak akiknek a bunkó,sportos macsók kellenek azoknak a nagyrésze agyilag olyan szinten is van és sajnos a többség a tiniknél ilyen.
2018. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező! Szeretném ha ezt el olvasnád és ÉRTELMEZNÉD.

Általánosban alsó harmadik osztályban a matek tanárom meg szólalt (volt egy szín ötös lány osztálytársunk, aki be magolt egy szöveget) hogy volt olyan diákja aki szín ötös volt, be magolta a szarvasmarháknak a teljes anyagát, tökéletesen le írta. De meg kérdezte tőle hogy mi van a szarvasmarha fején, és nem tudott válaszolni. Nos kedves kérdező remélem érted hogy a jó memória nem azt jelenti hogy jó logikai összekapcsolási készséged van. Ebből le szűrhetjük azt a tényt is hogy a jó átlag nem azt jelenti hogy érzelmileg is fejlett vagy. Az ember bonyolult. Valószínűleg szólj ha tévedek, de vagy nem kezdeményeztél lányoknál, vagy úgy csináltad hogy abból még a jó isten sem szűri le hogy mit érzel, vagy lehet hogy a csaj foglalt de te csak azt látod hogy nagy darab a srác.

Abból amit írtál nem hogy érzelmileg nem vagy fejlett de még értelmileg is eléggé visszamaradott lehetsz.

És nem attól hogy jó tanuló vagy még nem vagy értelmes, van olyan osztálytársam aki "jó tanuló" de értelmi és érzelmi szintje is nulla.


És jöjjenek a kérdések. Tényleg értelmes vagy? Attól hogy itt sírsz jobb lesz? Attól hogy le nézed a sportolókat bármit is el érsz, azon kívül hogy, ha be is szólsz akkor neked mennek? Próbáld értelmezni az egész kommentet, én nem bírtam, mert az egész arról szól hogy hogy magyarázzák el neked hogy tévedsz, te meg csak pénzben és jegyekben gondolkodsz.


Rettentően sajnállak téged. Remélem fel fogsz nőni egyszer.

2018. márc. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Egy szorgalmas ötös strébernek hogyhogy nincs élete? Mondjuk tanul 3 órát, jár sakk klubba, programozni tanul, ugyanúgy megnézi a Barátok Köztöt, hobbija az olvasás, meg beszélget hétvégén a családjával.


A sportoló hülyegyerek esti olvasás helyett inni megy. Egy villanykörtét kicserélni is egy tízéves is ki tud, ez neked intelligens. :D A vezetés az nem közéleti probléma, inkább a munkanélküliség, amit tipikusan a tanulatlan hülyegyerekek duzzasztanak.

2018. márc. 18. 07:57
 28/53 A kérdező kommentje:

"ideig beszélnek valakivel majd eldöntik hogy érdemes-e folytatni vagy nem. és hogy a srác kellően rendes és odafigyelő-e."


Hát de itt is az a tipikus lányok kérdése, hogy van egy sportoló hülyegyerek akibe szerelmes a fél osztály meg én is, mert izmos és sok haverja van akikkel focizik és iszik, 0-t beszélgettem vele úgyis szerelmes vagyok belé, van-e nála esélyem hogyan tudnék közeledni, nem?


Aki intelligens, az órai odafigyeléssel szinte minimális rátanulással is megcsinál egy kb 4-es átlagot, nem? Nyilván nem fogja egy tipikus 2-es 3-as tanuló elismerni, hogy elhangzott órán a tananyag, de idióta, nem elég intelligens, hogy megjegyezze, míg körülötte a nála intelligensebbek megértették.

2018. márc. 18. 08:20
 29/53 anonim ***** válasza:

Na akkor megmondom mivan

Nem sportoltam sokaig (2 evig), abbahagytam mert untam (egy szemelyes sport, a csapatjatekokban meg nem vagyok jo),de sportos testem van, remek nyelverzekem van, gimibe jarok, kesobb szoftvermernoknek es mernok informatikusnak(esetleg villamosmernoknek) keszulok tovabbtanulni, DE se nem vagyok jo tanulo, se nem akarok az lenni, es tudod miert? Mert egy jegy semmire nem jo, lehet beled ezt neveltek a szuleid, hogy ha tanulsz akkor te egy isten leszel es sikeres, belem is ezt akarjak, de csak akarjak, a jovod nem a jegyeiden mulik hanem azon, hogy mennyire vagy eletkepes, es ez igaz a csajozasra, sosem volt baratnom es nem azert mert streber vagyok(a kozelebe nem jarok) hanem mert nem akarok minden egyes lanyra ramaszni, joforman nem is akarok, van bennem egy kis felelem, de igazabol minek fussak en egy csaj utan? Ha nem csak en szeretnem ot hanem o is engem akkor lepek majd, addig nem

Szoval talan ertheto amit irtam, de nagy az esely ra, hogy nem xD

16/f

2018. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Lányként mondom neked,hogy hiába vagy szín ötös mindenből, de ha csak bemagolod és nem vagy képes logikusan gondolkodni nem végeztél jó munkát. Mellesleg sosem értettem azt, hogy a kitűnő tanulóknak miért kell leszólniuk azokat akik nem azok, mert megsúgom neked, hogy több értelem szorul azokba, akik nem úgy teljesítenek, mint például te. Az egyetemen nem csak azt nézik, hogy mennyit tanulsz, hanem hogy tudsz logikusan gondolkodni! Tapasztalatból mondom.

Meg a sportolókkal lenne téma, mert én lány létemre szeretem a focit, nézni és kis ideig én is űztem a sportot. És akár közös program is lehet egy kis edzés stb.

Gondolkodj el, hogy miket is írsz, mert csak magadat minősíted, hogy itt siránkozol.

2018. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!