Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A légpuska lövedék valóban...

A légpuska lövedék valóban vissza pattanhat a vízről?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam nem szabad vízre lövöldözni mert visszapattanhat vagy kacsázhat rajta ez tényleg egy veszélyes művelet?
2022. aug. 31. 18:20
 1/7 lali24 ***** válasza:
93%
attól függ, milyen szögben éri a felületet a golyó. ha elég kicsi szögben, akkor akár a gépfegyver golyója is pattanhat/kacsázhat rajta.
2022. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Barmi kepes lehet kacsazni a vizen, ha megfelelo hozza a szog meg a sebesseg, meg egy ember is.
2022. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Igazából szerintem túl kicsi az energiája ahhoz is, hogy visszapattanjon róla vagy kacsázzon rajta, és persze ahhoz is, hogy behatoljon a víz alá. Gyakorlatilag a víz azonnal megállítja és elsüllyed.
2022. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kiszámolni?
2022. szept. 1. 04:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha nézel róla videót. Én AK47-ről láttam vízbe lövőset, azt is megállítja elég hamar.


Firing an AK47 into a pool: How deep will it go?

https://www.youtube.com/watch?v=d1trEHlfsYQ


AK-47 Underwater at 27,450 frames per second (Part 2) - Smarter Every Day 97

https://www.youtube.com/watch?v=cp5gdUHFGIQ

2022. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jo, de ezeknel nem volt cel a felszinen valo kacsazas, vizfelszinrol valo visszapattanas.
2022. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, de csak ezeket találtam.
2022. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!