Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Arra lennek kivancsi hogy...

Arra lennek kivancsi hogy itthon milyen latvanyos kiserleteket tudok letrehozni?

Figyelt kérdés

Szeretek kiserletezni es valaki egy nem egy atombomba robbantasra gondolok hanem valami ami nagyot szol latvanyos es az itthoni korulmenyek kozt vegbe lehet vinni...

Nem feltetlen robbantasra gondolok...az elektromos dolgokat is szeretem...apum elektro muszeresz szoval segit az ilyenekben...es nem egy szobadikarbonas kis valamit szeretnek...


2016. febr. 19. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanságból mondom, de ha apukádnak ez a szakmája, akkor ezt miért nem tőle kérdezed? Az én rokonságomban egy olyan személy nincs, aki eljutott volna főiskoláig. Viszont olyan van, akinek nincs meg a középiskolája. Én mégis most főiskolán tanulok, és senkim nincs, aki segíteni tudna. A szüleim még a középsulis matekkal sincsenek tisztában. A fizikához, kémiához totál nem értenek. Egyedül vagyok mindenben, oly annyira nem vagyok "főiskoáls alkat", hogy normálisan kommunikálni sem tudok az osztálytársaimmal, fogalmad sincs mekkora előnyben vagy, hogy ilyen szakmája van az apukádnak, nagyon becsüld meg, én a helyedben folyamatosan kérdezgetnék tőle, mindent megtanulnék.
2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

amit lehetett mar megtanultam tole...pedig meg csak 15 vagyok...csak tobbre vagyok kivancsi mert mar az elmeletet unom..fejbol vagok tobb mint 50 kepletet...es nem az altalanos iskolai anyagot ertem ez alatt...

deazert baratnom furan szokott nezni mikor veletlen latja a telefonom elozmenyeit hogy miket szoktam nezni

2016. febr. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!