Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a neve azoknak a folyamatok...

Mi a neve azoknak a folyamatoknak amiket nem lehet a végtelenségig ismételni? Pl. Kávét nem ihatunk újra meg újra mert nem pótolja a pihenést.

Figyelt kérdés
Egyesek szerint 4 után már nem hat, mások megisznak 8-at 12-t de egy bizonyos mennyiség után már hiába isszuk, egy idő után mindenképpen aludni kell. de pl. autóba tankolni lehet akárhányszor újra meg újra ha kifogy, attól nem fog tönkremenni ha újra és újra tankolunk bele s nem állítjuk le. Max. Időben előbb megy tönkre mert adott időszak alatt többet használtuk.
2016. dec. 1. 02:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A 8 hsz-ban, az első tagmondattal lett megmagyarázva.

Amire írtad is, hogy lehet, hogy igaz.

Nos segítek. Biztos, hogy hülye a kérdés.



Nem kell etetned senkit saját magad trollkodod szét a kérdésed, mert rájöttél, hogy mekkora baromságot kérdeztél.

Ne válaszolj, ha már megígérted!

2016. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
a 8-dik hozzászóló is egy troll ahogy te is. a provokatív, témát kisiklató vagyis trollkérdésekre nem válaszolok. még azt is külön el kell magyarázni neked hogy mi az a trollkodás. és nem én siklatom ki a kérdést,én csak elmagyarázom, hogy miért nem vagyok vevő arra amit teszel. a kérdés nincs kisiklatva mert nem hagytam hogy a hülyeség irányába tereljétek el.
2016. dec. 1. 22:15
 23/28 A kérdező kommentje:

mellesleg a 8. hozzászóló válaszán múlt hogy nem lesz már igazi válasz aki elkomolytalankodta a kérdést. nem pedig azon hogy jó képet vágok e a hülyeségetekre vagy sem.

a válasza ennek ellenére hasznos valamennyire. ennyi tellett tőle, tőled meg az amit azóta műveltél itt válaszadás helyett.

2016. dec. 1. 22:20
 24/28 anonim ***** válasza:

tudtam, hogy fogsz válaszolni muhahaha

sőt erre is fogsz, mert tiéd kell legyen az utolsó szó, ahogy nézem mindig neked van igazad...

2016. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
csakhogy rájöttél
2016. dec. 2. 00:08
 26/28 anonim ***** válasza:

Na mi van kopolyke, eluntad a hidas kérdésednél trollkodgatni? Ott már megunták a szövegedet, a céltalan kötekedéseidet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


Nyugi, itt is hamarosan meg fogják... :)

2016. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
gyengébbek kedvéért: végtelenségig ismételhető folyamat nincs. ez egy elvi vázlat amit azért írtam le, hogy akik a kérdésre VÁLASZOLNI akarnak, azok tisztábban lássák mi is a kérdés. és nem azért hogy egyeseknek legyen mibe belekötni unalmukban.
2016. dec. 2. 13:33
 28/28 anonim ***** válasza:

Na miért rejtetted el a neved kopolyke?


Elrejtheted a neved, de okosabb nem leszel.


Ha hülye kérdéseket teszel fel, akkor nem fogsz értelmes választ kapni.

2016. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!