Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Elférhet egy átlagos testalkat...

Elférhet egy átlagos testalkatú ember egy személyvonat alatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha befekszik a sinek közé és áthalad felette a szerelvény.Vagy vannak ki/lelógó alkatrészek/vezetékek amelyek miatt nem sikerülne?
2009. máj. 4. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
beférni befér,csak kérdés,hogy azok a leőgő izék nem akadnak e bele és nem ölik e meg.több mint valószínű,hogy meghalsz ha aláfekszel,úgyhogy ne próbáld ki:D
2009. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem terveztem...;) :)
2009. máj. 4. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyébként elférhet. Volt 'szerencsém' nézni egyet amikor valaki produkálta amgát és beugrott alá az egyik pesti állomáson, de utána kimászott és elfutott.
2009. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Elvileg úgy vannak tervezve a vonatok, hogy egy fekvő embernek el KELL férnie a sinek között amíg áthalad felette a szerelvény. Az más kérdés, hogy egy jófajta szétrohadt MÁV szerelvény alá épeszű ember nem feküdne be, mert elég egy lelógó rozsdás vasdarab vagy ócska kábel és csókolom.
2009. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Neten láttam videót, amin valaki befekszik a sínek közé és átmegy fölötte a vonat. Túlélte.
2009. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
96%
befér... az egyik rokonunk kicsit többet ivott a kelleténél és a sonek alatt aludt el reggel átment felette a vonat és nem lett semmi baja de ha lelog valami vas akkor az "kettévág" szóval egyből halál
2009. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Ajjaj, persze hogy befér - bár én sem bíznék meg a Máv start minőségében:)


Néhány évvel ezelőtt egy személyvonattal utaztam és cigányputrik közöztt haladtunk el, mikor egyszer csak csikorogva megállt a vonat - egy részeg cigány aludt a sinek között. Nem lett semmi baja, a rokonok nagy jajveszékelés közepette kisegítették alóla. Kemény volt, már csak amiatt is mert ha valami baja lett volna akkor sztem meglincselték volna a "sofőrt" az utazóközönséggel egyetemben.:)

2009. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Befér és ha lelógó izéktől eltekintünk akkoris ott a lehetőség,ogy valaki kulál az eggyik kocsiban és az fincsin szét kenődik a fekvő alanyon.
2009. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

[link]


tessék

2009. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Pont, h nem a régi szétrohadt MÁV szerelvényekkel van gond ilyen szempontból hanem az újabakkal azoknak laposabb az alja, nem fér be alá egy ember fekve ( lásd. Siemens Desiro 6342, Uzsgyi 6341). Nem régen volt egy eset a hírekben volt ,h Lakitelek környékén egy részeg elaludt a sínek között és jött a vonat ,de túlélte, mert mázlija volt. Egyébként a kocsik összekapcsolására használt eszközök közül ha csak egy nincs a helyén vagy kicsit lazábban van kapcsolva ( mindkettő megesik) akkor a lelógó fém nagy sebességnél azonnali halál. A lakiteleki esetnél az volt a mázlija az embernek ,h a betontalpfákban ott a mélyedés nagyobb volt mint az átlagos így túlélte.


Moldova ír hasonlóról az Akit a mozdony füstje megcsapott könyvében ott is egy részeg járt így, elment a vonat fölötte a vezér meg a kaller meg épp sápadtan rohantak megnézni hány darabra vágták, mire a részeg felébredt a zajra és kinyújtott a vonat alól egy cigarettatárcát:

-Gyújtson rá vezér uram a nagy ijedtségre.

2009. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!