Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki elhiszi, hogy a Titanic...

Valaki elhiszi, hogy a Titanichoz egy átlagos ember is lemehet tengeralattjáróval? Mármint aki ki is tudja fizetni.

Figyelt kérdés
Állítolag 40-60 év múlva az egész el fog tünni:/ bár ha belegondolunk 2 év múlva lesz 100 éve h elsüllyedt.
2009. jún. 27. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze, ha meg tudod fizetni akkor nyugodtan mehetsz, még taxit is kuldenek érted!
2009. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem. Az interneten olvastam 1 hete kb.hogy nagyon sok pénzt kéne kifizetni,hogy vki lemehessen,de aki lemegy annak is csak maga felelőségére. És az volt benne,hogy 40-60 év múlva elfog tünni,hosz az erős áramlások szétszedik. Az újság írta. Én csak kiváncsi voltam az emberek NORMÁLIS véleményére
2009. jún. 27. 23:17
 3/7 anonim válasza:
100%

hát sztem le lehet menni tengeralattjáróval, ha alkalmas arra h ilyen mélységet kibirjon.

Amúgy azt olvastam, hogy nincs tulajdonjoga senkinek a hajóra, tehát ez sem lenne gond.

És tényleg el fog tűnni a hajó, hát valszeg azért meg marad a hajótest, de a tárgyak, azok semmibe vesznek.

És olyan jó lenne azokat megmenteni, az összeset, imádom a régiségeket :)annyira rengeteg érték van még ott...olyan tárgyak amelyek egy élettörténetet mesélhetnek el.

2009. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugye,én is így gondolom. Nagyon szívesen lemennék oda. Akár egész életembe arra a pénzre gyűjtenék,ha tudnám,hogy egyszer lemehetnék :) Nekem nagymamám keresztanyukája utazott a hajón.Sajnos nem élte túl :( és nem is tudtunk meg rola semmit. Én voltam a kiállításon is engem nagyon emgfogott,azóta mindent szeretnék megtudni a Titanicról.

Ui:A tárgyakat ténleg nagyon jó lenne felhozni ami még menthető amig ottvannak.

2009. jún. 28. 00:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Bob Ballard éppen azon kesergett a második Titanic-expedícióján, hogy a felfedezéskor a helyszínen hagyott emléktábláját valakik azóta egyszerűen ellopták, tehát tényleg valós lehet a veszély, hogy széthordják a roncsot. Mondjuk valószínűleg jut is marad is, nyilván tonnaszám hevernek ott a korabeli tárgyak, teszem azt tányérból-pohárból valószínűleg tízezerszám vitt magával a hajó.
2009. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed nincs akadálya. Sőt az is lehet hogy nincs és pont ott vagy, mert mondjuk részt veszel egy orosz MIR tengeralatjárós programmban és pont a TITANIC-hoz küldenek. Ezek az expedíciók nem olyanok mint amiket James Cameron bemutat hanem ott keményen dolgoznak az emberek, keresik az értékes műtárgyakat, vizsgálják a hajót. Nem sok idelyük van nézelődni. Cameron a TITANICnál olyan mint Simonyi az űrben. Egy kis kiruccanás. Az oroszok mindig is foglalkoztak ilyen tipusu turizmussal.Lásd Simonyi 2× vevő volt rá.
2009. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezeket nem is tudtam. köszönöm a válaszokat
2009. jún. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!