Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, az olyan...

Mi a véleményetek, az olyan lények mint a loch nessi szörny, a yeti a nagylábú a chupacabra, a jersey ördög, mongol halálféreg, thehát ezek az úgynevezett "kriptidek" valóban léteznek vagy csak a fantázia szüleményei?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én amondó vagyok , hogy "nem zörög a haraszt"... az emberek fantáziája elég sokoldalú és néha határtalan, de nagyon sok ősi dolog. (pl. sárkánylegendák), alapvetően igazságokon alapulnak (a sárkány is általában hosszú nyakú, testes állat, nagyon hasonlít a nagyobb testű dinoszauruszokra). Szerintem min. Loch Ness valódi, az evolució során az állatok is alakulnak, és egyes formáik máig fentmaradhatnak.

2009. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is létezhetnek. Hiába a tudomány és a technika, sok mindenről még nem tudunk. Vannak a földön lakatlan, kihalt, megközelíthetetlen részek, ahol ki tudja, mi élhet, elmenekülve az emberiség elől. Annyi történet szól már ilyen lényekről, hogy valami alapjuknak kell lennie.
2009. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Maria Gernozzot, Kiszel Tündét meg Győzikét kihagytad

Sajnos ők valóban léteznek

2009. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dellfil ***** válasza:
75%

Az összes, általad felsorolt lény létezik. Jól mondod a kérdésed második részében:az emberek fantáziájában.

Ez bőven elég, hogy veszélyesek is legyenek. Persze csak addig, míg emberek is vannak...

2009. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az emberek fantáziája határtalan, de a semmiből nem teremtenek teljesen új lényeket pl. valamilyen valóságalapjának lenni kell, amit a fantázia ki tud színezni....nem mellesleg rengeteg tárgyi bizonyíték is van ezeknek a lényeknek a létezésére, és sajnos az ember két dolgot tesz azzal, amit nem ismer: elpusztítja vagy kísérletezik rajta.... ezért nem csodálom, hogy ezen lények létét rejtély övezi, hisz annyi eszük bizonyára van, hogy jól elbújjanak az ember elől...a jeti például lehet hogy a mi ősünk, csak behúzódott valahova egy kis csoportja és nem fejlődött tovább...vagy pl Nessie egy rég kihaltnak hitt tengeri lény, amely vígan lubickol és szaporodik valamely tengerben, és néha felúszik a csatornán keresztül a hírhedt tóba (ezért nem találják a tóban, mikor keresik, mert nem ott él, csupán oda szokott felúszni)
2009. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!