Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » TÖRTÉNELEM TÉTEL kidolgozásába...

TÖRTÉNELEM TÉTEL kidolgozásában lenne szükségem segítségre!?

Figyelt kérdés

sziasztok, nagyon hálás lennék ha valaki segítene a

-KÖZEL ÉS TÁVOL KELET társadalma,vallása és kultúrája-

tétel kidolgozásában. SEHOL NEM TALÁLOM.. a régi töri füzetem pedig elveszett valahol..(persze ez is a legjobbkor-.-)

aki tud az kérem segítsen, nagyon fontos lenne.

köszönöm !!!



2013. márc. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

zsido vagyok!!

mi erdekelne?

2013. márc. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy tételt nem lehet három szóva kidolgozni. Valami támpontot vagy vázlatfélét csak kellene adnod, ha azt akarod, hogy segítsünk!

Valamit, amire még emlékszel, mert ez a táma nagyon tág, ha magába kellene foglalnia a közép- és távolkelet egészét. Rengeteg vallással kellenefoglalkoznod, a történelemről nem is beszélve... Hoga lehet pl. Kína, Asszíria vagy Irán-Perzsia sőt Mongólia teljes társadalomtörténetét egy tételben kidolgozni?

A kultúráról most nem is beszélek, hiszen akkora különbségek voltak mondjuk India és z Ottomán birodalom között, mint amilyen messze van Makó Jeruzsálemtől!


Egyszóval valahogy le kellene szűkítened a kérdést!

2013. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Kína, Mezopotámia, Egyiptom, Főnícia, India
2013. márc. 16. 09:20
 4/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__41..

Ha neked már nem is, de másnak még hasznos lehet!:)

2013. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elnézést, ezt a linket akartam:

[link]

2013. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!