Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Grafológia jellegű kérdés a...

Grafológia jellegű kérdés a GY betűről! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy kézírásban mit jelent, ha:

-- A gy betűben a y kidolgozatlan, feje nincs, hurok nincs alatta, szinte csak egy majdnem egyenes vonal.

-- A g betű szépen formált, általában kicsi. A gy betűkapcsolat g betűje nagyobb, mint a sima g, de nem nagyobb, mint az y.

-- A gy-ben az y a g felé dől. g felé eső szára (ahol egyáltalán van) kisebb, mint a másik. A gy betűk mintha balra dőlnének, miközben az egész írás álló.


Tippem lenne, de megvárnám, amíg valaki hozzáértő is kimondja. Képet sajnos nem tudok belinkelni, mert nem volt alkalmam lefotózni az írást.



2013. jún. 22. 00:41
1 2
 11/12 Wadmalac ***** válasza:

....sikerrel.

:D

A teljesség igénye és garancia nélkül (mert ez nagyon kevés adat, de ha az írás más részei is pont ilyenek, kb. jó lehet):

Az író párkapcsolatában (vagy vágyott párkapcsolatában) a társ nem mutat ki erős érzelmeket és belül sem érzelmes típus, mindenképpen az író az érzelmesebb, de nem ő a domináns a párkapcsolatban. A kapcsolatban mégis ő a rendért felelős, ő a gátlásosabb és talán éppen az tartja a párjánál, hogy az szabadosabb, többet enged meg magának, nemtörődömebb, szertelenebb és ő felnéz rá azért, mert el tudja engedni magát. A párja erősen ragaszkodik hozzá, de tán ezt inkább birtoklásként éli meg, nem kifejezetten érzelmi alapon. Ez nem kiegyensúlyozott kapcsolat, az író gyakran szenved tőle, párját ez hidegen hagyja.

Az író az élet többi területén pedáns, rendszerető, de a kapcsolatában ezt a kiegyensúlyozottságot nem tudja tartani, éppen a társával a kapcsolat szempontjából eltérő hozzáállás miatt.


Jó lenne látni a többi kettős betűt is, mert a gy önmagában kevés támpont.

Amennyiben láthatóan az egész írásra jellemzőek lennének a leírtak, akkor közelebb járok az igazsághoz, de így szerintem az általam leírtak max. részben igazak. Ahhoz kevés, hogy hiteles legyen a jellemzés.

2013. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, Wadmalac! :) A többi kettős betűjében is nagyobb a 2. betű.

Azt hiszem, akkor egész jól tippeltem én is, pedig abszolút kezdő vagyok ebben.

2013. júl. 27. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!