Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha mindenkeppen valasztani...

Ha mindenkeppen valasztani kell, melyik a jobb dontes? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, eleted kozepen valaki azt mondja neked, hogy valassz: mindenre emlekszel gyerekkorod elso pillanatatol kezdve, avagy semmire sem eleted mostani pillanataig az emlekeid kozul? Melyiket es miert valasztanad?

2013. szept. 8. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenre akarnék emlékezni.

Csak mert nem akarok életem közepén kvázi előröl kezdeni mindent. Se család, se munka... Nem azért dolgozom ki a belem, hogy mindezt elveszítsem.

2013. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, mi ebben a döntés. Dönteni olyanban szoktunk, amikor valamit fizetünk valamiért. De minden valamiért más valamit kell fizetni. Egyiket jobban szeretjük, másikat kevésbé. Ekkor dönthetek, hogy melyiknek jobb az ár/érték aránya. De a jó és rossz között mi a választás jelentősége? Mazochisták választhatják a rosszat is, de a többi...
2013. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért választanám azt, hogy mindent elfelejtsek? :O
2013. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akik súlyos traumákon esett át és semmi jó nem történt vele az életében az élne a lehetőséggel (ha még nem követett el élete ezen pontjáig öngyilkosságot), de a legtöbb ember köztük én is, szeretnék életem minden pillanatára emlékezni.
2013. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul van megfogalmazva a kérdés... Azt senki sem választaná, h kb 40 évesen egy ágybavizelő, beszédképtelen, kvázi csecsemő legyen.

Úgy jobb lett volna a kérdés, hogy ha újra lehetnénk-e gyerekek, elölről mindent, viszont elfelejtenénk a mostani életünket, bevállalnánk-e.

Én nem.

2013. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2.: köszi a semmitmondó választ.


Utolsó:Attól, hogy elfelejtesz mindent, a már meglévő tudásod megmarad. Az emlékek vesznek el. Tehát nem emlékszel ismerősökre, sikerekre, kudarcokra, rossz dolgokra. Attól még a 2 diploma meglenne pl:)

2013. szept. 9. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
A tudás maga az emlékek. Nem lehet a kettőt különválasztani.
2013. szept. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!