Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A hélium ártalmas az ember...

A hélium ártalmas az ember szervezetében?

Figyelt kérdés
Sokan csinálnak ilyen "Helium Challenge"-et és én is szeretnék kipróbálni. Csak tudni akarok hogy ez ártalmas vagy nem

#hang #lufi #hélium #szervezet biztonság
2014. jan. 17. 21:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen bazzeg, de már én is kezdtem unni a hülyeségeidet, ha ez megnyugtat!
2014. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyanús, hogy a kérdező azért lovagolt a vízivás - héliumbelégzés összefüggésen, mert az hiszi mind a kettő egy helyre megy!
2014. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
miért, nem?
2014. jan. 18. 12:54
 24/32 anonim ***** válasza:

Próbáld ki porcukorral: egyél meg belőle egy kanállal, majd tedd fölé az orrod, és szippants bele! Szerintem érezni fogod a különbséget…


A másik, amiért nem értem, hogy miért jössz folyamatosan ezzel, az az, hogy már többször világosan leírtam, hogy a hélium nem lép semmilyen reakcióba semmivel, így a vízzel se, mert ez egy nemesgáz. Ugyanúgy nem fog csinálni semmit se a vízzel, amit megiszol, mint ahogy a tüdőddel vagy az agyaddal se.


Ettől függetlenül belőled kinézem, hogy képes lennél héliummal kinyírni magad, szóval A SAJÁT ÉRDEKEDBEN KÉRLEK, TEGYÉL LE A "HELIUM CHALLENGE"-RŐL!

2014. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Akkor ebben a videóban, azért iszik a srác vizet, hogy viccesebb legyen? http://www.youtube.com/watch?v=IQHR19kB3D8


És az igaz, hogy jobb lesz a kedved a héiumtól?

2014. jan. 18. 16:52
 26/32 A kérdező kommentje:
Ezek a fiúk sokat szívnak a héliumból. Azért nincs semmi bajok, mert rá szivják az oxigént?
2014. jan. 18. 16:54
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, maradj a vízipisztolynál, de olyat vegyél, aminek nincsenek apró darabjai, nehogy félrenyeld, és megfulladj!


Jobb kedved lesz tőle, és ha szívsz közben oxigént, akkor különösebb bajod sem lesz…


Ja, és csak majd nyáron vedd elő, természetesen, hogy meg ne fázz!

2014. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én még utoljára megpróbálom.

A hélium nincsen hatással a szervezetedre, mert nem lép reakcióba a szervezetedet felépítő anyaggal. Sőt semmiféle másik anyaggal nem lép reakcióba, mert ez a kémiai tulajdonsága. Csak úgy van a Világegyetem - ben. (ez az az egyetem, ahova te is bejuthattál)

Az, hogy a légutaidba bekerülve megváltoztatja a hangmagasságodat nem mond ellent ennek, mert csak annyi történik, hogy felső légutakban a levegő héliumra cserélődik ki, és a héliumban más a hangsebesség, mint a levegőben, és semmiféle kémiai változás a sejtjeidben nem következik be. Nincs kábító hatása sem, aki kipróbálja azért lesz vidám tőle, mert vicces lesz a hangja.

2014. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megpróbáltad útoljára. De próbáld meg még egyszer.


Akkor a habszifongáz-tól lesz vicces a kedv?

Itt olvastam: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__70..

2014. jan. 18. 22:09
 30/32 anonim ***** válasza:
A habszifon patronban nitrogénoxidul van, ha jól tudom. Ez N2O, azaz mondhatod dinitrogén-oxidnak is. És ez a kéjgáz, auf deutch "Lachgas". Nap mint nap használatos a műtőben. Mondhatni biztonságos, de nem éretlen agyú hülyegyerekek kezében!
2014. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!