Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen orvosnak lenni?

Milyen orvosnak lenni?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam már,de engem a családi háttér érdekelne igazán.Akárhány orvossal találkoztam már,szinte egyiknek se volt családja.Egész nap dolgoznak a kórházba,műtenek.És amikor hazamennek nem tudnak szólni senkihez.Nem rossz ez?Mégcsak gimis leszek,15 éves vagyok de nagyon érdekel a szakma,évek óta orvos szetetnék lenni.

Műtőttek és fognak is még,többek közt ezért és mert a családom is elég "beteges".Csupán érdekelne,hogy család szempontjából megéri? Vagy teljesen elveszik az ember a munkába? Semmire nem marad ideje?



2015. márc. 4. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

#3:

Bruttó 200, az szerinted olyan sok, ha figyelembe veszed, hogy hány év tanulás van a háta mögött, mennyit dolgozik és emellett még mindig tanul és összehasonlítod ezt más területen dolgozó, legtöbbször csak egy 3 éves BA-val rendelkező, sok esetben egy rezidensnél fiatalabb frissdiplomás keresetével, akkor mégis hol van igazság?


(Hozzáteszem, nem vagyok orvos, nem is készülök annak, és a családban sincs senki, aki az egészségügyben dolgozna, de ez a véleményem erről)

2018. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!