Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az inceleket igazából hülyének...

Az inceleket igazából hülyének is nézik és azért tagadják előttük, hogy hülyeség az egész teóriájuk mert nem nézik ki belőlük, hogy rájöjjenek a dolgok menetére?

Figyelt kérdés
Csúnya incel férfiakat ennyire hülyének nézik? Tudományosan bizonyított, hogy a szép embereket okosabbnak ítélik meg az emberek. Analóg mód vajon a csúnya pasikat ostobának, igénytelennek és naivnak ítélek meg?
jan. 1. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
86%

#25

Csakhogy itt nem ronda emberekről van szó, hanem az incelekről. Nagyon nem ugyanaz a két kategória. Az incelek azok, akik saját maguknak okozzák a bajt, azzal, hogy olyan módon viselkedek, úgy mártírkodnak, ítélkeznek mindenki más, a társadalok felett a saját hibáikért, stb, hogy ezzel taszítanak el mindenkit saját maguk mellől. Miért érdemelne ez együttérzést?

jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
86%

Nekem erről a vicc jut az eszembe az egyszeri emberről, aki szeretett volna gazdag lenni.

Hónapokig, évekig mindennap imádkozott, hogy legyen végre ötöse a lottón. Egy nap a Jóisten - kinek türelme végtelen, - elunta és ráüvöltött:

- Hagyd már abba Te szerencsétlen! Nem gondolod, hogy sokkal könnyebb dolgom lenne, ha vennél már végre egy k... lottószelvényt?

jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
2%
Nem lottózok, mert annak az esélye, hogy megnyerjem a főnyereményt, elhanyagolhatóan kicsi, így jobban járok, ha megtartom magamnak a lottószelvény árát. Incelként ugyanígy vagyok a csajozással. A külsőm miatt az esélyem a sikerre kb. annyi, mint a lottóötösre, így jobban járok, ha nem pazarlok rá időt, energiát és pénzt.
jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%
#33 Na és pont ezért nem vagy incel. Az incel, jelentéséből adódóan, azt jelenti, hogy önkéntelen, tehát rajtad kívül álló okok miatt, a legnagyobb igyekezeted ellenére. De nem igyekszel. Nem próbálkozik. Ha valamiért nem teszel, akkor nyilván nem sikerül. Erre tökéletes példa volt #32-esnél a lottó. Amiért tehetnél, de nem teszel, az pont hogy önkéntes, nem önkéntelen. Tehát nem incel. Incelek nem léteznek, mert mindig visszavezethető önkéntes hibára.
jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
0%
#34 Nem mondtam, hogy sosem próbálkoztam csajozással. Próbálkoztam elég sokáig, de feladtam, mert undorodnak a külsőmtől a nők.
jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:

34


“ #33 Na és pont ezért nem vagy incel. Az incel, jelentéséből adódóan, azt jelenti, hogy önkéntelen, tehát rajtad kívül álló okok miatt, a legnagyobb igyekezeted ellenére. De nem igyekszel. Nem próbálkozik. Ha valamiért nem teszel, akkor nyilván nem sikerül.”


És meddig kéne próbálkoznia mint a vakegér? 70 éves koráig. Aki nem túl hülye az hamar rájön hol a helye és mennyi értelme van próbálkozni.

jan. 2. 14:42
 37/75 anonim ***** válasza:
90%

"És meddig kéne próbálkoznia mint a vakegér?"

Amíg fel nem fogja, hogy rosszul próbálkozik, és nem változtat a hozzáállásán.

jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

37


Hogy lehet rosszul próbálkozni az Isten szerelmére?


Próbálkozni csak egyféleképpen lehet mint enni, inni, levegőt venni. Ahogy enni is csak a szádon keresztül tudsz nem a füleden át úgy próbálkozni is csak úgy lehet, hogy tartod a szemlontaktust, mosolyogsz, majd odamész és bemutatkozol. Vagy milyen más módszerrel lehet szerinted?

Egyetlen alternatíva még az online, ott gyorsabb a dolog, vagy jobbra vagy balra húznak. Magyaráznom sem kell, hogy egy incelt kizárólag balra húznak.

Akkor hova tovább? Szerzetesnek felcsapni?

jan. 2. 15:02
 39/75 anonim ***** válasza:
86%

"Hogy lehet rosszul próbálkozni az Isten szerelmére?"

Ezernyi féleképp. Ember, tényleg nagyon nem vagy képben. Rossz nőnél, rossz helyzetben, rossz szöveggel, rossz modorral, rossz stílusban, stb.

jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
2%
Csak a vak nem látja, hogy ugyanaz a próbálkozás egy jóképű férfitől sikerre vezet, míg egy rondánál nem.
jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!