Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az inceleket igazából hülyének...

Az inceleket igazából hülyének is nézik és azért tagadják előttük, hogy hülyeség az egész teóriájuk mert nem nézik ki belőlük, hogy rájöjjenek a dolgok menetére?

Figyelt kérdés
Csúnya incel férfiakat ennyire hülyének nézik? Tudományosan bizonyított, hogy a szép embereket okosabbnak ítélik meg az emberek. Analóg mód vajon a csúnya pasikat ostobának, igénytelennek és naivnak ítélek meg?
jan. 1. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
0%
#49 Szóval szerinted nincs olyan férfi, akinek a külseje miatt nincs esélye nőhöz jutni? Ezt te sem gondolod komolyan. Tudományos forrást arra, hogy az ég kék?
jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért megtenni mert társadalmi elvárás a kapcsolatfüggőség?"

Nem, azért, ha te szeretnél kapcsolatot. Ha neked teljesen jó egyedül is, akkor nyilván nem kell.

jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
85%

"Szóval szerinted nincs olyan férfi, akinek a külseje miatt nincs esélye nőhöz jutni?"

Persze, hogy nincs. Korábbi szomszédom pl pont egy égbekiáltóan csúnya fickó volt. Rettentő sovány, kapafogú, bandzsa és erősen kopaszodott. Mégis talált olyan nőt akinek imponált, hogy mennyire művelt, humoros, okos férfi volt, és nem érdekelte a külseje.

jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
0%
#53 Mondom én, hogy te sem gondolod komolyan.
jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

52


A kapcsolat mindenkinél a szexuális örömöket és kielégítettséget is jelenti.

Most azt mondod, hogy a ronda férfiak és nők fanyalodjanak egymásra, hatalmas bölcsesség, főleg mivel nem voltál még ilyen helyzetben és nem tudod milyen érzés lenne az.

A párkapcsolat szerves része a szexuális vonzalom! Mindenki az alapján keres párt.

jan. 3. 08:07
 56/75 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolat mindenkinél a szexuális örömöket és kielégítettséget is jelenti"

Igen, és? Ha azt akarod mondani, hogy te csak szupermodellekre gerjedsz rá, más nőket bottal se piszkálnál meg, akkor megint csak ott tartunk hogy veled vannak súlyos bajok, nem a társadalommal.

jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

"Mondom én, hogy te sem gondolod komolyan."

Magyarul ha a valós példák cáfolják a téveszméidet, akkor úgy teszel mintha az nem lenne komoly? Hát, ez is egy módja hogy mesevilágban élj...

jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:

56


“ Igen, és? Ha azt akarod mondani, hogy te csak szupermodellekre gerjedsz rá, más nőket bottal se piszkálnál meg, akkor megint csak ott tartunk hogy veled vannak súlyos bajok, nem a társadalommal.”


Nem, én azt mondom, hogy a nők 70%-a megfelelne külsőre. Nem vagyok annyira válogatós.

jan. 3. 08:15
 59/75 anonim ***** válasza:
0%
#57 Ez nem valós példa, ez kitaláció. Mellesleg még ha igaz is, a leírás alapján valószínűleg feleannyira sem csúnya az illető, mint én.
jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
82%

"Nem, én azt mondom, hogy a nők 70%-a megfelelne külsőre. Nem vagyok annyira válogatós."

Akkor olyan nőt kell találnod, akinek te beleférsz ebbe a százalékba, ennyi a dolog nyitja. Azt ugye mondanom se kell, hogy nőről nőre változik, hogy kik tartoznak ebbe bele számukra, hisz a szépség szubjektív?

jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!