Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az inceleket igazából hülyének...

Az inceleket igazából hülyének is nézik és azért tagadják előttük, hogy hülyeség az egész teóriájuk mert nem nézik ki belőlük, hogy rájöjjenek a dolgok menetére?

Figyelt kérdés
Csúnya incel férfiakat ennyire hülyének nézik? Tudományosan bizonyított, hogy a szép embereket okosabbnak ítélik meg az emberek. Analóg mód vajon a csúnya pasikat ostobának, igénytelennek és naivnak ítélek meg?
jan. 1. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

40


Ezt a rendszer haszonélvezői halálukig fogják tagadni!!!

jan. 2. 15:17
 42/75 anonim ***** válasza:
90%

"Próbálkozni csak egyféleképpen lehet"


fantáziád az totál nincs. Ez a te bajod.

[link]

'Van aki virággal és gyengéden

van aki rohammal és keményen

van aki csellel, van aki csalással

van ki egyszerűen lakással...'

jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
89%

"Csak a vak nem látja, hogy ugyanaz a próbálkozás egy jóképű férfitől sikerre vezet, míg egy rondánál nem."

Van akitől, van amikor, van amilyen körülmények közt nem. Van hogy igen. Teli van a világ olyan emberekkel, akik a legkevésbé sem szépek, mégis van férjük/feleségük, gyerekeik. Rondák, mégsem incelek. Rondák, mégis sikerrel próbálkoztak. Vajon ez hogy lehet szerinted?

jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
2%
#43 Úgy, hogy gazdagok, esetleg híresek, vagy bármi egyéb, ami miatt egy nőnek érdekében áll velük együtt lenni. De olyan rondát, mint én, még soha nem láttam nővel.
jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
92%
Pont az ilyen gondolkodásmód a probléma. Csak mert vannak érdekember nők, a nagy többség még nem az. Csak ugye neked könnyebb egy ilyen hazugságra fogni a saját lúzerséged, mintsem tenni ellene.
jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
90%

"Aki nem túl hülye az hamar rájön hol a helye és mennyi értelme van próbálkozni."


Te 10 éve próbálsz itt a gyakorin "együttérzést" kicsikarni, vagyis még a saját meghatározásod szerint is hülye vagy és képtelen vagy rájönni, hogy azt nem itt fogod megkapni. Meddig akarsz még próbálkozni? 70 éves korodig?

Ha ennek a sok fölös energiának csak a tizedét fektetted volna abba, hogy eljárj egy illemtanfolyamra, és megtanulj viselkedni, már te lehetnél a legnagyobb chad az egész környéken.

jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
89%

#38 "Próbálkozni csak egyféleképpen lehet"


Buszpályaudvaron egy random nőhöz: "Cső dugunk?"

vagy

Egy bárban "Szia, meghívhatlak valamire?"

Ez így rögtön kettő. És ez annyira tökéletesen bemutatja, hogy a probléma veled van. Folyamatosan minden szavad azt igazolja, hogy nem a külsőd a baj (amin nem tudsz változtatni), hanem a személyiséged (amin baromi egyszerű javítani).


#40 Mindenkinek megvan a párja. Igen, ha valami csúcsbombázóhoz megy oda kvazimódó, akkor abból semmi nem lesz, de látod pont itt kezdődik a probléma: ti azt hiszitek, hogy titeket is megilletnek a legjobb nők. Ti elvárnátok, hogy egy szupermodell a belsőtöket értékelje, ne pedig a külsőtök miatt rögtön lekoptasson, de ugyanezt az előítéletet a külsővel szemben ti félreteszitek? Ti mentetek már oda hozzátok hasonlóan csúnya nőhöz? Garantálom, hogy nem. Pénzzel mernék erre fogadni.


Maga a kérdező írta ezt: "Aki nem túl hülye az hamar rájön hol a helye" Ezek szerint a kérdező túl hülye (ahogy eddig is tudtuk és mondtuk), mert ő nem tudja. Senkinek sem az a helye, hogy feladja, hanem hogy a saját térfelén keresgél. De ehhez kell egy emberi, normális, egészséges személyiség, mert a veletek egy csoportban játszó nők ugyan a külső felett szemet hunynak, de az ocsmány személyiség felett nem. Ezért nem találtok senkit, mert nem férfiként viselkedtek.


Én is voltam olyan lánnyal, aki nem tetszett. Bár beismerem, egyáltalán nem volt csúnya, sőt, bőven az én ligám felett játszott, viszont nekem egyáltalán nem jött be a stílusa külsőleg. Ismeretlenül tuti hogy soha sem szólítottam volna meg. De úgy hozta az élet, hogy megismerkedtünk, aztán kiderült, hogy nagyon egy húron táncolunk. Nem tudom sikerül-e nektek ebből levonni KETTŐ nagyon fontos következtetést, szóval a szátokba rágom: 1. Én félretettem a külső iránti megítélésemet, ezt minden normális ember képes megtenni, de ti nem vagytok normálisak. 2. Ő is összejöhetett volna egy sokkal jobb külsejű sráccal, de mivel nem undorító gyökér személyiségem van, ezért ez nem volt akadály. Ez pedig nektek is ugyanígy működhetne, ha változtatnátok magatokon.

jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
0%
Elkeserítő, hogy még itt, a tudományok kategóriában is az igazságot pontozzák le, és az írójuk által sem komolyan gondolt bullshiteket fel.
jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
72%
#48 Várjuk a tudományos forrást, ami bizonyítja, hogy incelek léteznek.
jan. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:

“ Senkinek sem az a helye, hogy feladja, hanem hogy a saját térfelén keresgél.”


Tehát a jó öreg adj lejjebb és érd be kevesebbel? Annak mi értelme van? Csak azért megtenni mert társadalmi elvárás a kapcsolatfüggőség?

Ha szexuálisan nem indít be valaki akkor minek összejönni vele? Barátaim már vannak amennyi kell.

jan. 3. 07:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!