Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A számítógépes játékoktól...

A számítógépes játékoktól tényleg agresszívak lesznek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Én megmondom őszintén rengeteget játszottam sokat RPG (szerepjátékkal) és stratégiával ahol sereget kellett vezetni... mind a kettőben ölni kellett... de ennek ellenére én nem éreztem azt, hogy agresszívabb lennék vagy hogy kevésbé segítőkész... csupán azért kérdem ezt mert láttam a tvben h az agresszív játékokkal játszó gyerekek azok agresszívak lesznek és kevésbé segítőkészek... vagy ez a játék milyenségétől is függ? furcsa mondjuk mert mikor kicsi voltam voltak MÁR az oviban és az isiben alsóban olyan kis szörnyecskék akik elképesztően agresszívak voltak és semmiféle játékkal nem játszottak (igaz akkor még nem nagyon volt számítógép se)

2012. ápr. 18. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy videojáték csak esetleg ötletet ad a mikénthez, megmutatja, hogyan és mit, illetvel mivel. De hát a filmekben is mindent láthatunk évről évre egyre élethűbben. Az az igazság, hogy már tíz éve minden fiatal játszik ilyen játékokkal, és ha oda kerül as sor, hogy golyót akarnak ereszteni egymásba, az valami szociológiai okra vezethető vissza.
2012. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én már kivittem a gtákat majdnem mindet és kb mindegyjiket 2 szer legalább és mégsem vagyok aggresszív de aki aggresszív lesz tőle és megöl valakit annak a fejében nagy baj lehet szerintem legalább is
2012. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!