Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az időjárás szélsősége mindig...

Az időjárás szélsősége mindig téma lesz? Miért nem értik meg egyesek, hogy most semmivel sem szélsőségesebb a helyzet mint korábban?

Figyelt kérdés
Volt jégkorszak, amiről tudok, és volt a középkor elején egy felmelegedés ami lehetővé tette hogy Európában Északabbra tolódjon a művelhető területek határa, ezáltal pedig megnőtt a népesség, 300 év alatt a kétszeresére. Az egyik ismeretterjesztő csatornán pedig hallottam, hogy ha meg visszamegyünk az időben, korántsem volt ekkora rendezettség időjárásunkban. Ne rinyáljatok légyszíves, és fogadjátok el azt ami van. :) 17/F
2011. aug. 25. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
"Miért nem értik meg egyesek, hogy" - ha ez a kifejezés szerepel a kérdésben, akkor a gyiknek nem kéne engedélyezni a kiírást :D ilyenkor mindig az van hogy a "kérdező" kioktatja az embereket, ebből úgyis csak flame lesz, max 1-2 "úú, igazad van kérdező!" jellegű hsz
2011. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ne érezd magad tudósnak, mert láttál egy műsort. Nem ilyen egyszerű a dolog. Nagyon gyorsan történnek jelentős változások. Nem évszázadok alatt, hanem évek alatt. Ez pedig aggasztó.
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Kérlek ne vitázzatok itt, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy miért jó mindig sírni, és nem elfogadni azt, ami van, amikor úgysem tudod megváltoztatni.
2011. aug. 25. 14:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tudós, ha ki tudod bővíteni az információimat, örömmel hallgatlak.
2011. aug. 25. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy sok mindenen lehet változtatni: energiafelhasználás, levegőkárosítás, vízfelhasználás, hulladékgyűjtés. És mindent meg is kell tenni, ami tőlünk telik, mert alaposan belekontárkodtunk a természetbe. Még ha meg is van az akarat (bár sokakban sajnos nincs), sok időbe telik rendbehozni.
2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sohasem szemeteltem, nem tudom megtenni, hogy akármit is eldobjak a természetbe. Szelektíven gyűjtők amit csak tudok. Mostanában elektromos motort választom a rendes helyett vagy bringát. Egyszóval rajtam nem múlik, ezzel tiszta a lelkiismeretem.
2011. aug. 25. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor te sem fogadod el azt, ami van. :-)
2011. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem fogadom el, hogy az emberek többsége szennyezi a környezetét. Hogy ez mennyire befolyásolja a szélsőségeket, arról viták vannak.
2011. aug. 25. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:

ez is olyan, mint az a "rengeteg" természeti katasztrófa, ami mostnában van.


Ébresztő: most sincs több, mint máskor volt, de van egy tömegtájékoztató globális média, melynek riporterei cápaként vadásszák a legvadabb sztorikat.


nyugi, volt máskor is földrengés meg cunami, de az európai ember nem hallott a haiti meg a chillei és a kínai földrengésekről és vica versa.


De most, ha ha van egy kis rengés, ahol meghal a föld lakosságának 0.002 %-a, akkor már ordít a média, hogy mekkor abaj volt, amúgy ennél naponta többen halnak meg természetes halállal....


ENNYI.

2011. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!