Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek a marson tényleg...

Szerintetek a marson tényleg létezhetett az élet 2-3-milliárd évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, mert akkoriban még alig alakult ki a szilárd réteg.
2011. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 .schwulbini. válasza:
18%
Nem szerintem ott még csak most lesz, 2-3 milliárd éve, a föld is így kezdte ahogy a mars, ott is vizfolyások figyelhetők meg a felszínén, de a légköre még nem jó.
2011. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amit én hallottam/láttam...élet lehetséges,hogy volt,mivel víz is volt a felszinén egyszer régen.Azért volt víz a felszinén,mert mint ahogy a földnek,régen a marsnak is volt valamilyen gravitációs energiája(ha jólemlékszek),és az védre a marsot a napszelektől,miután megszűnt a mágnesessége elpárolgott a víz a felszinéről.
2011. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiket régebbröl hallottam, elvileg volt, erre utal a felszín alatt talált jég. Bár az az elképzelés tetszik, hogy most van kialakulóban :)
2011. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21:03


Az nem gravitációs energia volt, hanem mágnese mező.

Mágneses mező nélkül a földi légkört is "elfújná" a napszél, mint valószínűsíthető a Mars esetében tette.

2011. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gravitációs mező xD hogy jutott eszembe ez xD mágneses mező...nemjól emlékeztem :D
2011. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dutch1987 válasza:
0%
Szerintem abszolút elképzelhető. Hogy volt és van is ott élte. A Holdon is lehetséges. Kicsit nézzetek jobban utána ami a médiába közzé lett téve a sok kép és videó mind-mind hamisítvány és megbuherált, rossz minőségű sz@r. A Holdra szállás eléggé kényes egy téma nagyon sok a megválaszolatlan kérdés épp ahogy a Marssal kapcsolatban is. Egyáltalán nem vagyunk egyedül és ráadásul a saját naprendszerünkben sem.
2012. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
drága nagyo hülye utolsó! pár tízezer forinért veszel egy faca távcsövet , és Holdra irányítod. és ha látsz picizöld fickókat, integess nekik.
2015. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!