Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van még valaki aki kételkedik...

Van még valaki aki kételkedik a Holdra szállásban?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy megtörtént, csak kíváncsi vagyok vannak-e olyanok akik nem és hogy mi az érvük ezzel kapcsolatban.

2012. jan. 6. 11:03
1 2 3
 11/26 Tom Benko ***** válasza:
100%

Geniuseus: Drága, bonyolult, veszélyes és nincs ott már szinte semmi érdekes. Nomeg drága. Rohadt drága. És képzeld, az USA nemrég még az államcsőd szélén táncolt, gondolod, hogy ez most a legnagyobb gondjuk. Viszont Kína nagyon készül oda, csak azért, hogy megmutassák.

A kérdésre: Sajnos még vannak. Nagyon sokan, de az érveik kb. két vonalon mozognak:

a; A kedvenc képzeletbeli barátom mondta, hogy a Hold az ő birodalma, és az űrhajósok nem találkoztak vele, tehát hazudnak.

b; néhány meglepő jelenség, aminek két kanyar az iskolában elég a magyarázatára. (Nem párhuzamosnak látszó árnyékok, "C" a sziklán - ez egyébként, mint kiderült, utólagos montírozás a részükről, stb...)

2012. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nekem az utóbbi ismerős, az a. választ még nem hallottam senkitől, bár az is érdekes ember lehet:).


Én úgy tudom, hogy a képre valószínűleg hajszál kerülhetett másolás közben, mert az eredetin nincs rajta.


Amúgy tényleg érdekel a téma. Egyesek miért gondolják azt, hogy az emberi faj olyan fejletlen, hogy nem képes a holdutazásra? Miért akarják görcsösen bebizonyítani azt, hogy nem történt meg?

2012. jan. 6. 23:58
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Általában a földhözragadt emberek hangoztatják ezt. A Holdra szállást az utca embere fel nem tudja fogni, mennyi előretervezést és matematikai számítást igényelt, és mivel földhözragadtak, amit nem értenek, elintézik egy vállrándítással, hogy meg se történt. Én se tudom felfogni egyébként, de én elhiszem, mer például a számítógép működését sem tudom felfogni teljesen, mégis itt van előttem. A földhöz ragadt és tudatlan emberek még előszeretettel hangoztatják, hogy földönkívüli élet nincs.

A másik kategória, akik kételkednek a Holdra szállásban, akik imádnak összeesküvés elméleteket gyártani. Imádnak megcáfolni dolgokat, de a saját igazukat képtelenek bebizonyítani, csak nevetséges érveket kreálnak. Az ő másik kedvenc témájuk a szeptember 11 terrortámadás.

Azt nem vágom egyébként, hogy miért pont a Holdra szállásban kételkednek, amiről még felvétel is készült? Ott a Mars-robot, vagy a Vénuszra és Jupiterre küldött szondák, vagy Voyagerek, amik átszelték a Naprendszert?

Ennyi erővel ezt is mind kitalálták.

Aki meg azzal jön, hogy miért nem mentek vissza évtizedek óta, azért mert, költséges, kockázatos és nem éri meg. Egyszer már voltak, hogy kőzetmintát vegyenek. Tudományos szempontból meg semmi más érdekes nincs a Holdon a kőzeteket leszámítva, de azt már beszerezték, ezért ne mlenne értelme megint menni.

2012. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Tom Benko ***** válasza:
Olvasgass buddhista oldalakat... Őszentsége Kacsingatós Punci láma (vagy valami hasonló nevű) kinyilatkoztatta, hogy ember még nem járhatott a Holdon, mert az Delma János ezüstpalotája, amiről az űrhajósok említést sem tettek, tehát nem lehettek ott.
2012. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kicsit meglepődtem. Olvasgattam a régebbi kérdéseket erről a témáról és ott egész jó kis viták alakultak ki. Mind a két fél "képviselte" magát. Hová tűnt a cáfolós fél???
2012. jan. 8. 12:10
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
akik cáfolják, azok nézzék meg a több kg kőzetet amit hoztak onnan, sztem egyértelmű bizonyíték, NASA anno küldött nekünk is belőle :)
2012. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ÉN KÉTELKEDEM!
2012. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
18%

Akkora egy világátverésről van szó mint a ház.

Ezt arra alapozom hogy Viátnámban épp háború folyt és a háború sok pénzbe van. Ezzel remekül el lehetett terelni a figyelmet.

Műhold is járhatott a holdon hogy fotókat készítsen a másik oldaláról.

Nem jártál ott te sem barátom hogy ennyire bizonygasd.

Számomra már az egy kapitális nagy kérdés hogy miért a hold hátsó oldalára parkoltak? Na?

Távcsővel miért nem látható a holdkomp a holdautó és a zászló na meg a dúrások ,ott nincs légkör.


Én ha ott járhatnék a föld felé tenném ezeket mert büszke lennék hogy ott járhattam ,nem sunyiba a hátoldalon landolnék. Nee szórakozzatok már.


Annyi a baki ebben a sztoriban hogy magam sem hiszem.

Ha jártak ott az amcsik azt sem 62 be tették hanem később.

Nem a technológiát vonom kétségbe hanem az Amcsikat.

A nagy csinnadrattásd nép a háttérbe szállna le ? Neemár ember ezt te elhiszed az ameriaiakról?

2012. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%

Amúgy elősző voltam..

Nem tartom magam földhözragadt embernek sőt a tudomány magas fokát űzöm főleg ebben a témában. Nem vagyok sötét. Pont ezért nem hiszek ebben. Az emberi kapzsiság mértéktelen. A sky-fik en nem gondolkodol el hogy az csak film? Némelyikben kevesebb a baki mint a holdraszállásban. :D

Az ember kreativitása határtalan, bármit meg tud oldani. De van egy másik tényező amit ellene találtak ki ,ez a pénz mely gúsbaköti és nem teszi lehetővé a fejlődést technikailag. Mivel egy kutatás rengeteg pénzbe van itt meg is van lőve az okos ámbár pénztelen ember.


Van nektek fogalmatok arról mennyi találmányt semmisítettek meg a kőolaj cégek pusztán azért hogy kiárulhassák az utolsó csepp olajat? Szmog mérgezés betegség stb nem téma míg ezek a cégek/(emberek) profitálnak. kb200 évvel előrébb lennénk amúgy de oda se neki.

Ez úgy jön ide hogy a pénz miatt egy hihető mese olcsóbb mint a feladat valódi kivitelezése.

Az a vicc hogy az eredeti holdraszállás felvétle eltünt!

utána jártam a dolgoknak nem csak a hasamra ütve nyilatkozok. Amit láttok az mind másolat másolata és ezért nem tudták eldönteni azóta se hogy igaziak e a felvételek. De szerintem nem.

Köveket meg a világűrből is hozhattak bizonyícsd be honnan van. Jól fel vannak a Nasánál készülve minden kérdésedre) Pofázni én is tudok mégse hinnétek el ha bizonygatnám kavicsokkal hogy jártam a holdon a Nasának alapból elhiszitek.. Ezen gondolkodtatok már?

2012. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyen baromságokkal próbálsz minket meggyőzni, hogy miért a Hold hátsó oldalán landoltak, meg miért nem látszódnak távcsővel a túrások, meg hogy közben háború volt? :D
2012. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!