Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van még valaki aki kételkedik...

Van még valaki aki kételkedik a Holdra szállásban?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy megtörtént, csak kíváncsi vagyok vannak-e olyanok akik nem és hogy mi az érvük ezzel kapcsolatban.

2012. jan. 6. 11:03
1 2 3
 21/26 Tom Benko ***** válasza:
100%

Nos, az ott hagyott eszközök közül a nagyobbak látszódnak. Pont mostanában tették közzé a róluk készült műholdas fotókat. Nomeg már egy ideje pont a holdraszállók által elhelyezett prizmák segítségével mérik a Föld-Hold távolságot...

Amúgy eléggé érdekesen magas fokon űzheted a tudományod, ha ilyen botorságokat állítasz. Nem a sötét oldalon szálltak le, példának okáért. A zászlót, miegymást nem fogjuk látni a Földről semmilyen eszközzel, egyszerűen túl kicsi, stb...

2012. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek hiába mondod, imádnak cáfolni, tipikusan az a összeesküvés elmélet gyártók kategóriájából való, amit írtam korábban. Cáfolni könnyű, bármelyik hülye betudná nyögni, hogy azokat a műholdfelvételeket hamisították, nincs is prizma, csak kitalálták, a Hold Föld távolsággal meg csak a hasukra ütnek. Ilyeneket bárki tudna írni.
2012. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Tom Benko ***** válasza:
Nem is elsősorban neki írtam, hanem annak, aki elolvassa szűz aggyal, nehogy azt higgye, hogy ama baromság esetleg reális szemlélet.
2012. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

Egyezzünk meg abba hogy senki nem tud semmit csak akik ott voltak. Vagy nem. Mindenki abban hisz amiben akar.

Holdra szállás ,Kennedy gyilkosa, world trade center ezek mind olyan dolgok amik felett soha nem fog megegyezni az emberek véleménye.

Majd egyszer minden titokra fény derül.

2012. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Tom Benko ***** válasza:
Éljen a konteós lobbi. Holdra szállás eseményét meglehetősen nagyszámú ember ismeri, túl sok ahhoz, hogy titkolózni lehessen, túl sok bizonyíték szól mellette, ellene pedig nem túl kevés, hanem egy sem.
2012. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Az 51-es körzetről is sokan tudnak mégsem tudja senki hogy mi folyik ott.

Persze ez nem azt jelenti hogy a holdra szállással gondom lenne. Igazából nem kételkedek benne mert nem is tudom hogy történt de majd megnézem hogy a leszállást meg a felszállást hogy oldották meg. Mert végül is az a nehézkes nem odajutni.

2012. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!