Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A kép alapján szerintetek...

A kép alapján szerintetek milyen alrasszhoz tartozok?

Figyelt kérdés

Nézegettem az alrasszokhoz(nordikus, dínári stb.) tartozó leírásokat, de nem tudom megállapítani, hogy én melyikhez tartozok. Biztosan keveredés van a dologban, szerintetek mely alrasszok jegyei ütnek ki rajtam a legjobban?

[link]

A nagymamám határozottan keletbalti, de a szemünket leszámítva én nem hasonlítok rá. A szüleim alrasszát szintén nem sikerült megállapítanom.

Egyébként magas termetű vagyok(170 cm), végtagjaim hosszúak, ujjaim keskenyek és hosszúak. Én valami nordikus alrasszra tippelek, de valahogy mégsem. :D Kérlek segítsetek, eléggé foglalkoztat a kérdés.



2012. júl. 28. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Jobb lenne egy egész alakos, meztelen kép... :P


Bocs. Szemhéj nem látszik, ez keleti vonás. A széles száj németalföldi, az orr szláv jellegű. A magas homlok, távol-keleti, az esetedben tipikusan a keverék magyar fajta. A bőröd ún. 2-es típusú ez jellemzően kelta/germán.


Amúgy, kis országunkban nincs sok értelme ennek a kérdésnek, túlságosan sok keveredés történt a történelemben (szerintem határozottan pozitív dolog).

2012. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem véletlen, hogy ilyen szép vagy, ha ennyi minden keveredik benned! De tényleg, szerencse, hogy nálunk ennyi nép össze-vissza keveredett a történelem során, ezért van ennyi szép ember ebben az országban. Ellentétben szegény angolokkal például, akik kicsit csúnyák, nem véletlen mondjuk, mivel izolálva szaporodtak egymás között egy csomó ideig.
2012. júl. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szláv (orosz) vonások tűnnek fel leginkább.
2012. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tipikusan kínai vonásokat tükrözöl!
2012. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a saját tipped, meg a keveredésről szóló válasznak is hihetsz. Még egy kis bizakodó mosoly, és indulás az annabálba.
2012. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 29. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem német vagy ukrán esetleg orosz vonások. Észak nyugati.. Én falukba szoktam megfigyelni hogy sok hasonló vonású ember van például.
2012. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy ránézek az arcodra, egy lengyel lányt látok. Hogy ott melyik rassz, vagy akármi, azt nem tudom.
2012. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lengyel, orosz
2012. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kép alapján szőke dinárinak, norikuminak tűnsz.


Ez a típus az osztrákoknál, a németeknél, a szlovéneknél és Svájc lakóinál a leggyakoribb. Hazánkban a Dunántúlon a leggyakoribb, de ott is főleg Somogy és Zala megyében.


Ez a típus valóban nordikus-dinári keveréknek tűnik. A magasságod is passzol hozzá, mivel a norikumi típus magas növésű.


Az ismert emberek közül pl. az X-faktorból Wolf Kati és a teniszező Steffi Graff is ilyen típusúak.

2013. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!