Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi videókról (Nibiru)?


2012. szept. 8. 13:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam gep kozelben. A kerdest nem azoknak szantam, bar velemenyukert minden tiszteletem, akiknek soha nem volt olyan tapasztalasuk, amirol ugy gondoltak addig, hogy nincs is. Kivanom, sot, kivanok, hogy legyen, de ne ijeszto. Csak hogy lassak, van lathatatlan vilag is. Ha van lathatatlan, akkor mas is lehet. Nem tagadni kell, nem mindent elhinni, de tanulni es fejlodni!
2012. szept. 12. 16:34
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Én elhiszem, hogy van láthatatlan világ, egy tízezer kilométeres kődarab viszont aligha nevezhető annak. Vagy ha az, akkor nincs is.
2012. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A tizezer km-es ko helyett nezzunk nagyobbat, mondjuk a Napot. Maradjunk a foldon. Nincs tapasztalasod. Nyugat fele fordulsz es varod, hogy meglasd a felkelo napot. Ha nem tudod hol keresd, nem talalod, pedig masok mondtak, hogy csodalatos elmeny. Es te nem fogod elhinni, mert neked nem akar felkelni, hiaba nezed. Legyen az tapasztalt csillagasz, ok is tudjak, hogy sokszor utolso pillanatban vesznek eszre bolygonkra veszelyes aszteroidokat.
2012. szept. 13. 20:52
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Ezek az aszteroidák java része pár méteres, már a pár száz méteresek is rendkívül nagynak számítanak közöttük. A legtöbbük tömege a 10^2, 10^3 kg nagyságrendben van, a legeslegnagyobb Föld-közeli aszteroida tömege is csak 10^16 nagyságrendű, míg a Földé 10^24. Ez azt jelenti, hogy egy a Földhöz hasonló bolygó tömege még a legnagyobb olyan aszteroidánál is, amiről te beszélsz, százmilliószor nagyobb, a kisebb, nehezen észlelhetőknél meg éppenséggel tízezerszer milliószor milliószor milliószor nagyobb. Most nem kezdem el magyarázni neked, hogy egy ilyen testet mennyivel könnyebb észlelni a világűrben, mint egy családi házhoz hasonló méretű aszteroidát...
2012. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
doktorrossz! Koszonom valaszod, szeretnek vitatkozni, de nem tehetem.
2012. szept. 14. 12:19
 16/19 anonim válasza:
szarsag az egesz... nincs Nibiru.. ha meg lenne akkor mar reg kitort volna a nagy hiszteria es emberek olnek egymast.. szoval nincs erol szo semmi nem lesz
2012. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

kérdező

remélem hamar beviszi a zártosztályon lévő szobádba a gyógyszer adagot az ápolód

2012. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
2012. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
11-nap mulva minden kiderul addigis jo szorakozast bulizni kell gyerekek kitudja mikor jon el Isten fia ertunk
2012. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!