Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi az a SAP? Egy laboratóriumi...

Mi az a SAP? Egy laboratóriumi álláshirdetés elvárásai közt szerepelt a SAP ismerete.

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, akkor nem ismered.

Amúgy egy nyilvántartó rendszer.

2012. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eme konstruktív hozzászólást. Nyilván nem ismerem, ezért kérdeztem.
2012. szept. 14. 19:09
 3/5 2xSü ***** válasza:

[link]


#1-et úgy értsd, hogy ha nem ismered, akkor nem fogod csak úgy megismerni, vagy könyvből megtanulni. Persze ha csak érdeklődsz, hogy mi is ez, akkor a kérdés oké. Sajnos én sem értek hozzá, csak hallottam róla ezt-azt.

2012. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A SAP egy bonyolult, adatbázison és vezérléseken alapuló vállalatirányítási rendszer. A bonyolultsága miatt sem könnyű elsajátítani, de ha nem ismered a felhasznált fogalmakat, amelyek egy nagyvállalat irányításában szerepet játszanak, akkor reménytelen. Ezért mondták, hogy könyvből nem lehet (vagyis sok más könyv is kell).
2012. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem is gondoltam, hogy fél délután alatt megtanulok bármit is, csak érdekelt, hogy mennyi köze van a végzendő munkához. Hát nem sok... Köszi még egyszer!
2012. szept. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!