Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra pénzt adni?

Karácsonyra pénzt adni?

Figyelt kérdés

4,5 eve vagyunk egyutt, minden evben minden unnepre en vagyok az a tipus akin nem fog ki az ajandekozas otlete.

Mindig tudtam/tudok meglepetest okozni. De. Ez az ev kriminalisan szar volt nekunk - paromnak, rengeteg penz kiment a kezunkbol, neki pedig egyeb ugyek miatt ugyvedre is folyamatosan megy el rengeteg osszeg. Ebbol kifolyolag felbemaradt a felujitasunk is, de van egy lakasunk ahol lakunk jelenleg.

Arra gondoltam mivel felbemaradtak a felujitasi munkak, elkene mar egy uj kanape vagy bejarati ajto es meg sorolhatnam, de az az erzesem ha a felsoroltak kozul barmit megvennek, nem lenne okos otlet.

A kerdesem az az hogy nem szar erzes ha csak penzt odaadom neki?

Ugy gondoltam volna, hogy rengeteget koltott hivatalos dolgokra, ezzel az osszeggel tegyen belatasa szerint ha erre kell hat erre kell, minden mas varhat.


Szerintetek?

Ruhat parfumot ilyesmit mind megveszunk magunknak-egymasnak unnep nelkul is, es egyeb utazasokat- piheneseket is ha ugy van lehetosegunk.

30/n 39/f


dec. 6. 19:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Én semmilyen körülmények között nem adnék pénzt a páromnak, mint AJÁNDÉK. Ha szüksége van segítségre, az más kérdés, de így szerintem nagyon prosztó lenne. Még ha a rózsaszín köd el is múlik, inkább szervezek valamilyen programot a pénzből vagy ha nem telik semmire, akkor valamilyen szimbolikus ajándékkal lepem meg.


Aztán lehet, mások nem így vannak ezzel, azt is tiszteletben tartom.


(f)

dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Nem kell semmi.

Legyetek együtt, töltsétek szeretetben a karácsonyt (is). Nem ezen fog múlni hidd el.

A fogyasztói társadalom hatására az összes ünnep elkezdett elanyagiasodni.

Szeressétek egymást, ez a legfontosabb!!

Boldog karácsonyt!

dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
2. Így van! :)
dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Igen nekem is olyan fura erzes ez, foleg hogy segitsegre nincs szuksege, ezt en gondoltam h o talal jobb helyet neki mint a kanape.

Nem tudom, bizonytalan vagyok ebben. A kasszank kozos, egyebkent.

dec. 6. 19:37
 5/15 anonim válasza:
100%
4. Ha közös kasszán vagytok, akkor meg pláne. Az olyan, mintha egyik zsebből a másikba adnád a pénzt.. (és még milyen szarul is hangzik, ahogy ezt így leírtam).
dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Pénzt szülők szoktak adni a tizenéves gyerekeiknek akiknek már nem tudják mit vegyenek. De így, hogy mindketten dolgozó, pénzt kereső emberek vagytok, szerintem a pénz nem egy jó ötlet, mint ajándék. 26N
dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Tenyleg gaz igy kulso szemmel is olvasva.

Akkor megrendelem a kanapet😅

dec. 6. 19:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy mivel anyagilag megcsappant a büdzsé, idén ne vegyetek egymásnak semmit, viszont menjetek el egy pihentető 3-4 napos hétvégére, amikor csak egymásra figyeltek, gyógyfürdő, kirándulás a havas hegyekben, stb.


Ez kifizethető, és többet ér bármi tárgyi ajándéknál.

dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Közös kasszán pénzt adni ajándékba? Elég furi lenne.

Szerintem ne vegyetek egymásnak semmit. Kanapét sem. Ez tipikusan egy olyan dolog amit jobb közösen kiválasztani. Mi az első 1-2 év után megbeszéltük már hogy senki nem kap semmit semmilyen ünnepre. Közös kassza mellett nem sok értelme van.

dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nalunk az nem opcio h ne vegyunk egymasnak valamit. Mindig elmondjuk h nem kell semmi, mindenunk megvan Hala Istennek, de mindig meglepjuk egymast valamivel. Ezert nem tudom ha a kanape sem 100%-os otlet, minden mast kilottem mar. Ruha, parfum, pihenest mar kifizettem szilveszterre is.
dec. 6. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!