Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra pénzt adni?

Karácsonyra pénzt adni?

Figyelt kérdés

4,5 eve vagyunk egyutt, minden evben minden unnepre en vagyok az a tipus akin nem fog ki az ajandekozas otlete.

Mindig tudtam/tudok meglepetest okozni. De. Ez az ev kriminalisan szar volt nekunk - paromnak, rengeteg penz kiment a kezunkbol, neki pedig egyeb ugyek miatt ugyvedre is folyamatosan megy el rengeteg osszeg. Ebbol kifolyolag felbemaradt a felujitasunk is, de van egy lakasunk ahol lakunk jelenleg.

Arra gondoltam mivel felbemaradtak a felujitasi munkak, elkene mar egy uj kanape vagy bejarati ajto es meg sorolhatnam, de az az erzesem ha a felsoroltak kozul barmit megvennek, nem lenne okos otlet.

A kerdesem az az hogy nem szar erzes ha csak penzt odaadom neki?

Ugy gondoltam volna, hogy rengeteget koltott hivatalos dolgokra, ezzel az osszeggel tegyen belatasa szerint ha erre kell hat erre kell, minden mas varhat.


Szerintetek?

Ruhat parfumot ilyesmit mind megveszunk magunknak-egymasnak unnep nelkul is, es egyeb utazasokat- piheneseket is ha ugy van lehetosegunk.

30/n 39/f


dec. 6. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kanapét tényleg meg kell beszélni és együtt kiválasztani, hogy hosszú ideig örüljetek majd neki mind a ketten. Legjobb boltban kipróbálni - kényelmes, jó méret, szín, stílus - mind fontos tényező.
dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Horgolj neki sapkát. Vagy készíts neki valamit


Az ajándékozásnak az a lényege, hogy lászik gondoltál rá. Benne van, hogy ismered őt. Vagy olyat adsz, amit tudod, hogy nem venne meg magának, de tetszene neki, vagy olyat, amit együtt tudtok kihasználni, építi a kapcsolatotokat (pl egy wellness hétvége, koncert stb), vagy valamit, ami azt sugallja, hogy "szeretlek, és ezt neked csináltam, energiát fektettem bele és te jutsz róla eszembe/ én fogok róla eszedbe jutni" (bármi kézzel készített, vagy belsős poén jellegű jelképes ajándék)

dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Inkább egy ajándékkártyát.
dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
De miért nem beszéled meg vele,hogy közösen vegyetek kanapét? Gondolom már tudja,hogy az ajándékot nem a jézuska hozza. Nekem nagyon tetszene,ha ketten kiválasztanánk,és az új kanapéról néznénk együtt a reszkessetek betörőket.
dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél akkor valami díszpárnát a kanapéra és úgy add oda, hogy ez egy része a nagy ajándéknak amit egymásnak adtok. De magát a kanapét ne vedd meg szerintem egyedül. Vagyis nem ismerem a párodat, de az enyém baromira nem lenne boldog ha nem lenne beleszólási joga abba hogy milyen kanapét vegyünk.
dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!