Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyünk apósoméknak...

Mit vegyünk apósoméknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mindenünk megvan, szó szerint MINDENÜK. Eddig szinte mindig mellényúltam az ajándékokkal (pedig általában jó vagyok benne). Tavalyelőtt színházjegyet kaptak, drágát, jó helyre, de visszaadták, hogy inkább menjünk el mi, mert nem tetszett nekik a darab... nem egyszerű esetek... könyvekből minden felkapott újdonságot megszereznek, meg egyébként is kismillió van nekik otthon, úgyhogy az is kiesett... tavaly mézet kaptak és teát, idén nem vihetek azt... Tele vannak dísztárgyakkal, faliképekkel, bögrékkel... Esetleg valami jó ötlete van valakinek?

2016. okt. 23. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha leírnád mi a hobbijuk,mit szeretnek,stb....
2016. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy minden könyvet megvesznek, adj nekik könyvvásárlási utalványt...
2016. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vegyél Neki kacatokat. Gyertya, képkeret meg olyanok amikből rengeteg van és egy idő után már fölöslegesek.De ha ezek tetszenek Neki....
2016. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! próbálkozom...


hát hobbijuk nem nagyon van... a művészfilmeket és úgy általában a művészeteket kedvelik, de annyira különleges ízlésük van benne, hogy nem merek semmi ilyesmivel előállni, mert már párszor melléfogtam... de tényleg... sokat dolgoznak egyébként. a kávét szeretik, de ezzel is könnyű mellényúlni, mert határozott ízlésük van... a feleség nem szereti az édességet sem...

2016. okt. 23. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a kávét szeretik a freinél lehet különlegességeket kapni pl.


De talán tényleg egy könyvutalvány lenne a legjobb. Vagy egy jegy valamilyen kiállításra. A férjed/feleséged biztos tudja kicsit pontosabban mi érdekli a szüleit...

2016. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi idén karácsonyra egy elegáns étterembe szeretnénk anyósomékat befizetni. Remélem tetszik majd nekik, és legalább kimozdulnak a szokásos rántott hús, sült krumplival kategóriából.
2016. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha van sok családi fényképetek, akkor mondjuk lehetne egy jópofa fotókönyvet készíttetni. Annyira gyönyörű és profi könyveket láttam a Media Markt-ban kirakva mintának, különböző méretekben és fajtákban. Mint a valódi képeskönyvek! :-) Úgyis szeretik a könyveket: ez könyv is, személyes is, és egyedi. Örök emlék.
2016. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!