Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ez reális ?ballagási ajándék

Ez reális ?ballagási ajándék

Figyelt kérdés

én nekem a 34 éves volt a ballagásom és akkor kapott 1 arany nyaklánc hozzá illő arany karkötöt 34 éve ezelött 5.000ft be kellett adni x22=

Budapesten volt!



Unokatesóm 3 éve ballagot

20 gyerek x1.000 ft 8 nap =osztálypénzt

Inkább ilyen személyes ajándékal lepték meg

föci tanár földgömbött

irondalom könyvet ...

Az osztályfönök 100.000ft karkötött ha nem kell akkor viszaveszik tudták hogy milyen anyagi körülményben él!

megyeszékhelyen volt!



Meg tavaly lidi spár penny 10.000ft utalványt minden tanár tanitott

az osztályfönök 1tablet kapott

Falu volt!



2023. szept. 7. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én ballagtam, az osztályban iszonyat rámenős volt az szmk-s anyuka és hiába mondták neki a többi szülő, hogy hülyeség, egy nagyon drága és nagyon ronda citromsárga padlóvázát vett az osztályfőnöknek... Mindenkinek ciki volt, ő viszont nagyon büszke volt, hogy ilyen még tuti nincs az ofőnek...


Az általad felsorolt dolgok szerintem rendben vannak (én is csak a hármas kommentelő szavaiból értettem meg amúgy.)

2023. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!