Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Diplomaosztóra milyen ajándék...

Diplomaosztóra milyen ajándék fiúnak?

Figyelt kérdés
Ötletest szeretnék,- ital, toll, gravírozott váza nem jó - egyedi megoldás érdekelne, de legyen kicsit használható is. pl.: gyerek születésénél a pelenkatorta jó ötlet, ehhez hasonló ötletes dologra gondolok vagy bármi másra, aminek egy friss diplomás örülne!!

2014. máj. 8. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ötletet kérsz egyedi megoldásra egy olyan személy számára, akit nem is ismerünk?
2014. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen...kellőképp modern fiatal, jó általánosabb megoldás is, nekem már lövésem sincs...egy lánynak nagyon könnyű, hiszen gyönyörű ékszernek ált, örülnek...de egy fiú....az más, semmi nem jut eszembe, pedig aktatáskától kezdve gondoltam már mindenre....
2014. máj. 8. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Diplomáról vagy a szakmájához kapcsolódó dologról mintázott torta.


Gravírozott, névre szóló, márkásabb töltőtoll.


Minek tanul egyáltalán? Mi lesz a szakmája? Mi a hobbija?


Esetleg egy komolyabb könyv, ami a szakmájához kapcsolódik.


Egy személyre szóló póló. Vannak helyek, ahol egyedi mintákat nyomtatnak pólókra.


Vagy küldjétek el nyaralni, hogy kieressze a fáradt gőzt.

Fesztiválokra nem jár? Itt a nyár mindenhol lesznek koncertek stb.-k.


Magazin előfizetés.


Ajándéktárgyak egyedi fotókkal.

[link]


Szerintem nézz itt körül itt akár ő is választhat.


[link]

2014. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát de ki az mi az?

Egy autó esetleg, ha még nincs neki?

2014. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minek kell erre ajándék?? Max. meghívnám egy gyertyafényes ünnepi vacsorára valahova.
2014. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kitől? Szülőktől?

Nekem egy szép óra jutott eszembe, már ha hord órát.

Ha tudnám, hogy milyen területen végez, akkor esetleg ahhoz a szakmához kapcsolódóan lehetne valamit.

2014. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
attól függ ki ő neked? és mennyit szánsz rá...
2014. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! nem 100.000-es nagyságrendben gondolkodom, hanem kisebb tételben. A formatortára gondoltam, valamint egy vicces szöveges galléros pólóra, amit évekig tud hordani, viszont ezek mellé kellene valami komolyabb, de szintén maradnadóbb..egy ipad vagy tablet vagy nemtom, melyik mire jó és melyik nem lejárt lemez....hát nem tudom...műszaki szakon végez, szereti a technikai dolgokat, újdonságokat, olvasni nem nagyon, szóval könyvvel nem sokra mennék...
2014. máj. 9. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy karóra+ egy üveg pia...
2014. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az italt ugyan kilőtted de azért ha maradandót akarsz akkor pl. nagyon sokszor szoktak ilyen alkalmakra borkülönlegességeket ajándékozni.


Van olyan bor ahol az üvegben van egy másik üveg is de a belső üvegnek van valamilyen formája pl. egy fürt szőlő, hajó, ló.

A külső üvegben fehér bor van a belsőben vörös.

Ezt az üzletben fel tudják névre szólóan címkézni egy kis versikével és az egészet egy szép fadobozba teszik.

Mutatós, maradandó, nincs mindenkinek ilyen. Biztos tetszene neki.

2014. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!