Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Diplomaosztóra milyen ajándék...

Diplomaosztóra milyen ajándék fiúnak?

Figyelt kérdés
Ötletest szeretnék,- ital, toll, gravírozott váza nem jó - egyedi megoldás érdekelne, de legyen kicsit használható is. pl.: gyerek születésénél a pelenkatorta jó ötlet, ehhez hasonló ötletes dologra gondolok vagy bármi másra, aminek egy friss diplomás örülne!!

2014. máj. 8. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én pénzt kaptam és volt itthon egy közös ebéd, bőven jó volt. Neked kéne ismerni őt amúgy. Ha én speciel piát vagy ékszert kaptam volna, őszintén, ment volna a sarokba porosodni, mert nagyon ritkán iszom, akkor se sokat már, ékszert meg nem hordok. A tabletban semmi egyedi nincs, a formatorta nem rossz ötlet, mellé egy boríték és majd arra elkölti, amire szeretné.
2014. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy szép óra bőrszíjjal, persze nem arany, de valami menőbb.
2014. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy óra meg egy üveg minőségi pia szerintem tuti lenne.
2014. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!