Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Sosem féltetek attól, hogy...

Sosem féltetek attól, hogy senki sem fog felkérni a szalagavatóra táncolni?

Figyelt kérdés

Tudom, már elmúlt a szalagavató szezon. Én most 11.-es vagyok és mostanában gyakran gondolkodok ezen, hogy mi lesz, ha jövőre senki sem kér majd fel. Pár barátnőm már most tudja hogy kivel megy. Talán még korai aggódni, de kicsit félek.


Mindenkivel jóban vagyok, de egyik fiúval sem vagyunk nagyon szoros barátságban, szerelemben meg pláne nem. Bármelyikőjükkel szívesen és jól el tudok beszélgetni, de egyikőjük sem keresi kifejezetten az én társaságomat (én sem az övékét), mert vannak régóta ismert és nagyon jó barátaik az osztályban. Tehát attól félek, hogy inkább azokat kérik fel, akiket közelebbről ismernek és szeretnek.

Állandóan ezen kattogok.


Valaki járt / jár hasonló cipőben?



2023. jan. 30. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem keringőztem a szalagavatómon, mert nem volt kivel. Csak 3 srác volt az osztályunkban, úgyhogy mindenki "saját" fiúval táncolt, nekem viszont akkoriban nem volt ilyenem. Sajnáltam kicsit a dolgot, de nem is táncolt mindenki, szóval nem volt dráma. Túl lehet élni. :) Semmi nem múlik ezen.
2023. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Én simán odamentem egy fiúhoz, hogy lesz-e a párom. Pedig nem voltunk jóban meg semmi, csak nem volt párom, és tudtam, hogy neki sincs.

Persze a szebb, népszerűbb lányokat felkérték, de én nem voltam olyan, táncolni viszont szerettem volna.

2023. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
El sem mentem :D
2023. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Jaj én meg azon imádkoztam hogy ne kérjen meg senki, mert akkor nem kellett volna táncolni. Gyűlölöm a táncot. De nem volt szerencsém. Muszáj volt, mert felkert két fiú is és választani kellett. Bele voltam betegedve hetekig...


Ne görcsölj így rá semmire. Tuti lesz aki megker.

2023. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk igazából mindenkinek lett párja, de nem is nagyon kérték fel a lányokat, az ofő mondta, hogy akkor ki kivel legyen. Páran nem is táncoltunk se lányok, se fiúk. Felejthető esemény, nem kell rápörögni :)
2023. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Még odébb van nyugi, addig bőven tudsz beszélgetni, közelebb kerülni valakihez annyira, hogy eséyles legyen hogy felkér.
2023. jan. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet addigra leszel valakivel olyan jóba, hogy ezen ne kelljen aggódnod. Vagy az ofő osztja be a párokat. Vagy más osztályból is válogathatsz. Vagy lehet külsőst is lehet hívni.
2023. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem volt párom, meg voltunk még így páran, mivel sokkal több volt a lány, mint a fiú. És nem volt mindenkinek barátja. A tanárok visszahívtak volt diákokat, vagy megkérdezték a nem végzős évfolyamokban, hogy ki hajlandó. Így akiknek nem volt párjuk, innen választhattak.
2023. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
68%
Én nem táncoltam. Több kosarat kaptam.
2023. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
64%

Én is ettől féltem. Aztán igazándiból rájöttem (persze ez tényleg csak saját példa, Veled nem ez lesz) szóval rájöttem hogy amúgx nem is akarok táncolni, ha felkérnének (aminek amúgy az esélye 0) akkor is nemet mondanék.

Én is 11-es vagyok és idén már ki is jelentettem hogy én nem fogok táncolni és egyébként még jópár osztálytársam így tett.


De ez csak saját...

Neked meg nem kell izgulnod. Ha akarsz táncolni, lesz párod. Lehet hogy az osztályodban nem is akarnak annyian táncolni és simán jut neked valaki. Ha meg nem, akkor meg szokták azt csinálni, hogy visszahívnak régieket, vagy alsóbb évfolyamokból állítanak be valakit.

De azt is megcsinálhatod ha nem kér fel senki, hogy odamész valakihez az osztályodból és megkéred, hogx legyen a párod.

2023. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!