Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Sosem féltetek attól, hogy...

Sosem féltetek attól, hogy senki sem fog felkérni a szalagavatóra táncolni?

Figyelt kérdés

Tudom, már elmúlt a szalagavató szezon. Én most 11.-es vagyok és mostanában gyakran gondolkodok ezen, hogy mi lesz, ha jövőre senki sem kér majd fel. Pár barátnőm már most tudja hogy kivel megy. Talán még korai aggódni, de kicsit félek.


Mindenkivel jóban vagyok, de egyik fiúval sem vagyunk nagyon szoros barátságban, szerelemben meg pláne nem. Bármelyikőjükkel szívesen és jól el tudok beszélgetni, de egyikőjük sem keresi kifejezetten az én társaságomat (én sem az övékét), mert vannak régóta ismert és nagyon jó barátaik az osztályban. Tehát attól félek, hogy inkább azokat kérik fel, akiket közelebbről ismernek és szeretnek.

Állandóan ezen kattogok.


Valaki járt / jár hasonló cipőben?



2023. jan. 30. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
'az én időmben' a lányok választottak fiút. Én pl az egyik legjobb barátnőm pasiját kértem fel
2023. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg te az egyik srácot. Ha szeretnél táncolni, biztosítsd be magad akár már most, ne várd a sült galambot, mert ez sajnos nem egy romantikus bál, ahol a hős ifjak égnek a vágytól, hogy táncolhassanak a csodás hölgyekkel, hanem egy (félig-meddig) kötelező iskolai program, ami a legtöbb fiúnak csak púp a hátán.
2023. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 adelrockinga válasza:
100%
Amikor nekem volt a szalagavatóm senki nem kért fel, én meg féltem bárkihez odamenni, ezért nem mentem el.Azóta is bánom. Ha nem kér fel senki, kérj meg valakit hogy menjen el veled, és úgy minden ok lesz.
2023. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk leginkább a lányok kérték fel a fiúkat, akinek meg nem volt párja az osztályfőnök osztotta be, hogy kivel lesz. Engem mondjuk felkértek, de az, akivel együtt nőttünk fel, mert általánosban is osztálytársak voltunk és mivel tudta, hogy nagyon szeretnék táncolni, felajánlotta, hogy ha nem találok mást, akkor nagyon szívesen táncol velem. Nálunk olyan is volt, hogy egy fiú többet is táncolt, mert olyan sok lány volt az évfolyamon, hogy máshogy nem jött volna ki
2023. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Nem tudom még mennyire aktuális a kérdés, de azért leírom az én tapasztalataimat, hátha valakinek segít. Nálunk akik nem találtak párt, azoknak ofő keresett alsóbb évfolyamról (10. vagy 11.) olyan embereket, akik táncoltak velük. (Bár voltak páran, hagyták az egészet és nem táncoltak, de szerintem nagyon ritka volt, hogy csak emiatt ne táncoljon valaki, aki szeretett volna.) Én személy szerint két lánnyal is táncoltam, mert többségben voltak a fiúk a lányokhoz képest, viszont ami érdekesebb volt, hogy aznap, mikorra el kellett dönteni, hogy ki kivel táncol, akkor mondták mindketten, hogy nincs nekik párjuk, és táncoljak velük, előtte nekem sem volt szalagavatóra lefixált párom. Összességében azt tudom tanácsolni, hogy ha most nem is találsz/kérdezel meg senkit, akkor se csüggedj, mert több ember küzd ehhez hasonló "problémával", mint gondolnád. Ha pedig cselekedni szeretnél ezügyben, akkor pedig szerintem bátran kérdezd meg az adott illetőt. (Vagy azt mondja, hogy nem, és akkor megveregeted a vállad, hogy megpróbáltad, vagy azt mondja, hogy igen, és akkor meg is van oldva)
2023. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!