Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kaptatok májusfát?

Kaptatok májusfát?

Figyelt kérdés
Én ma három három lánynak állítottam. (:
máj. 2. 01:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Három nőm van igen. Még nem tudnak egymásról. De nem aljas szándékból titkolom el őket egymás elöl. Csak fel akarom építeni a dolgot hogy tálalhatóvá váljon a történet. Tudom, hogy kockázatos, de én vállalom a kockázatot. Még ha az ő “jogaik” átmenetileg is csorbul. Hosszútávon ha igent mondanak ők is szerintem pluszban tárul a dolog. Kettő állandóm van, a harmadik még kiforratlan, és nem túl régi a dolog. Ő csak úgy jött. Marad aki marad. Terveim szerint a kettő megmarad mellettem. Már ők is bőven jók. Remélem hármasban is passzolni fogunk egymással. Bár hogy ők kijönnének egymással jelen állapotukban azt kétlem. Remélem sikerül annyit formálnom rajtuk az idő múlásával hogy megférjelek egymással mellettem, értem. Jelenlegi legjobb tudoásim szerint nem lesz biszex hármas belőle. Jó lenne. De inkább most olyan két feleség dolog az álláspont. Két hetero kisajátító nő egymás mellett párhuzamosan. Bonyolult a dolog. De én sem vagyok egy egyszerű eset. Talán a harmadik ilyen téren a legnyitottabb. Lehet hogy végül csak ő marad bent. Ez esélyes ha a másik kettő az összedolgozás helyett tépi egymást. Franc tudja még előre. Minden esetre a májusfa ehhez képest már nem is olyan vészes dolog…
máj. 2. 02:55
 12/30 anonim válasza:
87%
#11: blöeee, mekkora egy morális toprongy vagy te, kérdező...
máj. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12: Köszönöm az észrevételed. A válaszod fontos a számomra.
máj. 2. 03:18
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
majd juniusban ultetunk, de még palantazni is lehet.
máj. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Júniusfa. :)
máj. 2. 03:22
 16/30 anonim válasza:
31%

Jézusom 🤣🤣🤣🤣

Kérdezőnk nem szarral gurigázik!

máj. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Pedig csak egy választ szerettem volna kapni, hogy ma más is kapott. 😢 A facebookon ma egyet sem láttam.
máj. 2. 04:05
 18/30 anonim válasza:
39%
Ordas nagy kamu. Kettős életet könnyű vinni de 3 már kifog az emberen. Tapasztalatból írom.
máj. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18: Elfogadom hogy kételyeid vannak.
máj. 2. 05:54
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom: csak három májusfa van a faluban, és mindet te állítottad.

Így kell szépen lebukni.

máj. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!