Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kaptatok májusfát?

Kaptatok májusfát?

Figyelt kérdés
Én ma három három lánynak állítottam. (:
máj. 2. 01:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Azért akarod hogy lebukjak, h ne érezz irigységet? Nincs valódi okod hogy féltékenységet érezz ellenem. Továbbiakban ilyen jellegű írásokat figyelmen kívül hagyom.
máj. 2. 06:15
 22/30 anonim válasza:
100%
Hany eves kedves kerdező?
máj. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem koporsót csinálnak majd neked a május fáidból 🤣🤣
máj. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Jelenleg 31.
máj. 2. 06:55
 25/30 A kérdező kommentje:
23: Remélem ennél azért jobb emberré fogsz válni.
máj. 2. 06:56
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem kaptam, nálunk ez nem szokás. Gyerekkoromban sem volt ez mifelénk elterjedt.


"De én sem vagyok egy egyszerű eset"

Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak: faék egyszerűségű vagy a válaszaid és a fogalmazási stílusod alapján. (Vagy csak troll)

máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26: Ezen kérdésem alatt, a válaszaimban vagyok “faék” egyszerűségű. Szintezek. Tudod. A közösséghez aki itt tobzódik. Csak nézz körül. Természetesen ha magasabb a színvonal, és az elvárás van hova feljebb kapcsolnom. Amúgy nem tévedsz. De egyszerre. Egyszerre vagyok faék egyszerűségű, a hatékonyság miatt, troll öngamag szórakoztatása miatt, és nem egyszerű eset az életemben. A troll miatt a kitétel, a korábbi leírásom igaz, nem trollkodás. A valóság pontos leírása. Remélem egyszer téged is meglep valaki májusfával. Kívánok neked jó érzést. ☺️
máj. 2. 07:36
 28/30 Lilluci27 ***** válasza:
nem
máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
A kérdésemet kiegészíteném. Férfiak, ti állítottatok valakinek tegnap hajnalban májusfát?
máj. 2. 09:36
 30/30 NTBS ***** válasza:
Nem, mert nincs kinek.
máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!