Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Fél évesek leszünk és meg...

Fél évesek leszünk és meg szeretném lepni barátnőmet de nincs sok ötletem?

Figyelt kérdés
Ajándékot szeretnk adni mivel fél évesek leszünk és nincs ötletem nagyon. Valami személyeset szeretnék neki adni vagy különlegeset. A barátnőm romantikus alkat szóval az ilyesmiket szereti. Bármilyen tippet meghallgatok. a barátnőm 18 éves

2017. jan. 16. 20:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem is igazából konkrét ajándékra kérnék ötletet hanem hogy milyen jellegű lehetne amit majd én személyre szabok inkább
2017. jan. 16. 21:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy bonbondoboz tetejére ragassz saját rajzot, de úgy, hogy később még le is lehessen szedni, ha esetleg ki akarná rakni a falra. Szóval ne vékony papírból, vagy majd a bonbondoboz tetejével együtt rakja ki, v keretezi. Vagy varrj te valami plüssfigurát.
2017. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
vagy esetleg uncsitesóm tud bonbont csinálni, esetleg sütemény, gyertyafényes kajálás, közös filmnézéssel, vagy csak egy sima pizza v mozi.
2017. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tudsz főzni? Meghívhatnád egy saját készítésű vacsira. :)
2017. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!