Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Iskolai mikuláshúzás volt, a...

Iskolai mikuláshúzás volt, a kihúzott gyereknek tej/laktóz vagy valami ilyesmi betegsége van, mit lehetne neki venni a csomagba?

Figyelt kérdés
Gondolom ebben az esetben a csokimikulás és társai kilőve. Vegyünk inkább játékot vagy plüssöt?
nov. 30. 08:06
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
7-es válaszolónak: én kértem egy listát az anyukától, hogy pontosan mi az amit ehet, márka, kiszerelés, mindent leírt nekem hogy miből ehet és mi legyen a csomagjában (szmk-s vagyok, ugye az egész osztályét én intéztem), így célirányosan tudtam neki keresni. A boltból küldtem a képeket, hogy 100% biztos legyek abban, azt vettem amire az anyuka is rábólint. A zacskó ugyan olyan, mint a többieké, de így csak az van benne amit "anyuka is megvesz a gyereknek".
nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek anyját kérdezd. Az a legbiztosabb
nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
66%
Tibi csokinak vannak ilyen termékei. Mindig el kell olvasni a címkét, mert bizony az étcsokiban is lehet tej. Na meg nem is annyira finomak, nem biztos, hogy a gyerek szereti. A Tibinek vannak ilyen gyümölcsös étcsokijai, azok szerintem elég finomak.
nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyereknek tuti nem vennék semmi ehetőt, mert nem tudhatod, mire allergiás vagy mit tiltanak a szülei. Egy kamasz már tudja, mire vigyázzon. Szerintem marad a plüss, könyv, társai.
nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szülőt kérdezd!

Haribo amúgy általában tejfehérje-mentes. De ha tejjel van gond, a vegán cuccok is tuti jók. (Az ilyen gyerek pontosan tudja, mit ehet meg és mit nem, max hazaviszi tesónak)

nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

"(Az ilyen gyerek pontosan tudja, mit ehet meg és mit nem, max hazaviszi tesónak)"


Vagy nem... Mint a mogyoróallergiás gyerek, aki meghalt.

nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mint kiderült laktózmentesen étkezhet, nekem ez se sokat mond, így biztos, ami biztos maradunk a tárgyi ajándéknál.
dec. 1. 11:37
 18/23 anonim válasza:
0%
Nehogymár ilyen buta legyél,hogy annyit nem tudsz,hogy mi a laktóz érzékenység.De utána is nézhetnél.Nem,te lusta vagy.Mennyiből tartana ráírni az anyukájára,hogy milyen fajta édességet kaphat a gyerek?
dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18# Nem vagyok dietetikus, hogy képben legyek, hogy ki mit ehet vagy nem ehet. Szakirodalmat nincs időm olvasgatni, meg a boltban bogarászni a hozzávalókat. A szülőket meg nem ismerem. Mi baja lesz, ha nem nassolni valót kap, hanem valami maradandó dolgot?
dec. 1. 11:49
 20/23 anonim válasza:
62%
Semmi.Az összes gyerek a csokit fogja majszolni,ő meg ott áll egy plüssel.A laktóz érzékenység nem akkora cucc már,a boltok tele vannak laktóz mentes mindennel.Ezekben garantáltan nem lehet laktóz.Semmit nem kellene bogarászni,leveszel a polcról egy laktóz mentes csokit,azt annyi.Nem kell dietetikusnak lenni.Nem egy mogyoró allergiáról beszélünk.
dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!