Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Iskolai mikuláshúzás volt, a...

Iskolai mikuláshúzás volt, a kihúzott gyereknek tej/laktóz vagy valami ilyesmi betegsége van, mit lehetne neki venni a csomagba?

Figyelt kérdés
Gondolom ebben az esetben a csokimikulás és társai kilőve. Vegyünk inkább játékot vagy plüssöt?
nov. 30. 08:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
Van egy csomó laktózmentes édesség a boltokban. Nem kell olvasgatni, kémiai kísérletnek alávetni, van rajtuk jól látható helyen felirat: lactose free. Ez marha bonyolult.
dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Mivel minket nem érint, így nyilván nem szoktam a mentes termékeket keresni/nézegetni, nem is foglalkoztatott a dolog, tejet/sajtot láttam már, de édességnél nem rémlik, hogy láttam volna ilyesmit, max cukormenteset.

Nem mindenki ad itt se édességet, a gyerekem kapott házilag varrt ajándékot és mellé almát. Nem volt elragadtatva az tény, de túlélte, meg kapott kárpótlást itthon.

dec. 1. 15:40
 23/23 anonim ***** válasza:
51%

Haribo tuti laktózmentes. Mint ahogy pl egy zacsi sós mogyoró is. Vagy almachips. Vagy datolya, füge, ilyesmik.

De a laktózérzékeny gyerekemnek én pl ilyen esetben a "buli" előtt adnék gyógyszert, hogy nyugodtan lehessen azt, amit akar.

dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!