Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meglepetés buli? Nagylányomnak...

Meglepetés buli? Nagylányomnak (13 éves lesz) meglepetés partit szeretnék szervezni! Ötleteket kérnék szépen a bulival kapcsolatban!

Figyelt kérdés

Az ételek amikre gondoltam:

- mini szendvicsek (felszeletelek egy bagettet megkenem vajjal a szeletkéket, paradicsomot, sajtot, sonkát, salátalevelet teszek a szeletkékre)

- a következő vendégváró falatkát még régebben ettem egy másik szülinapon: a kígyóuborkát vastag szeletekre felvágom a közepét kivágom és így úgymond egy karikát kapunk, ebbe rakok feta sajtot, paradicsomot, olivabogyót.

- lesz még pogácsa, muffin,torta, gyümölcsök

Mindenből csinálok egy kicsit és akkor majd a vendégek válogathatnak, azt eszik mindenki amit szeret Az ebéd pedig étteremben lesz. Ez így jó? Vagy túl sok a vendégváró falatka?

Programok:

Mivel nagyon vegyes a korosztály (8-13 éves)olyan programok kellenek , amellyel mindenki le tudja kötni magát.

Pinterest-ről gyűjtöttem néhányat csak nem tudom hogyan lehetne megvalósítani.

- muffin díszítés: minden gyerek kapna egy sima muffint, ezt kelle kidíszíten, krémmel, cukorszórással, gyümölccsel, és lehetne marcipánból figurát csinálni a tetejére A kérdés hol lehet színes marcipánt kapni.

Láttam olyat is, hogy a gyerekek kaptak egy-egy natúr 3d-s betűt ( remélem mindenki tudja mire gondolok😂)( mindenki olyat kapott, amilyen betűvel kezdődik a neve) és azt kellett kidíszíteni mindenfélével, a kérdés: Hol lehet ilyen natúr fa 3d-s kezdőbetűt kapni?

-Akkor Pizza chalange ezt a lányom említette is, hogy megcsinálhatnánk valamikor, ehhez csak annyi a kérdésem, hogy nem lesznek tőle rosszul a vendégek?

- Szeretnék valami kincskeresőset is, de azt hogy lehetne beiktatni? Esetleg lenne mindenhol egy állomás, ahol az előbb említett feladatokat kellene végrehajtani és a végén megkapná a lányom az ajàndékokat, meg a vendégek is valami apróságot???

Tudtok még ilyen feladatokat mondani? És kerti játékok is jöhetnek, csak ne légyének unalmasak.

Dekorációk

- első kérdésem az lenne, hogy, hol lehet lampionokat kapni, olcsón

-a kertet hogyan tudnám kidíszíteni?

- ha a lámpára rakom a logikát, az úgy jó, mármint nem forrósodnak fel a lufik?

Tudom nagyon hosszú lett, és nagyon sok a kérdésem! Várom az ötleteket és mindenkinek a menni fog a zöld kéz!



2018. márc. 15. 13:53
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Holnap megyek megnézem majd a hobbi noltv

an, közben eszembe jutott ha ott nincs valami akkor megyek a müllerbe, bár ott elég borsos

ak az árak.🤔

2018. márc. 15. 14:53
 12/33 anonim ***** válasza:
Hányan lesznek a partin és fiúk vagy lányok?
2018. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
2 parti lesz. Mindkét partin ugyanazok az ételek lesznek, a ebéd mindkét alkalommal étteremben lesz. Az egyik partin az ünnepelt lány (13 éves lesz), a két testvére( fiúk, az egyik fiú 9 éves, a másik fiú nemrég töltötte be a 8-at) és az unokatestvérük: lány (13 éves lesz.
2018. márc. 15. 15:07
 14/33 A kérdező kommentje:
A 2. Partin a lányom, a két testvére, és 4 másik lány lesz akik ( 10-14) évesek. Mindkét parti meglepi lesz.
2018. márc. 15. 15:09
 15/33 anonim ***** válasza:

"A líra: logika;

de nem tudomány."


ja nem azt akartam írni, hogy party-kellékek az Euroshop boltokban, lampion is van - itt sok minden van, amit tudsz majd használni és viszonylag olcsó

2018. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a lampiont mindenképpen megnézem ott is!😀
2018. márc. 15. 15:24
 17/33 A kérdező kommentje:
Még valamilyen programot/játékot tudtok esetleg?
2018. márc. 15. 15:49
 18/33 anonim ***** válasza:
A kertbe rakhatnál fehér színű kültéri égősort, az ha bokorra, ha fára rákos, mindenhol jól mutat. Ha van kedvenc színe, pl lila, szerintem olyat is lehet a kertbe, mikor már alkonyodik, tündérkert feelingje lesz 🙂 van egy jó játék, ami fejleszti is őket, az ország-város, mindenki kap egy lapot, meg írószert, ország, város, fiú, lánynév, állat, növény (híres ember is lehet a növény után de nem muszáj), valaki elkezdi az ABC-t, egy másikuk mondja, hős stop, amelyik betűnél megállt, azzal kezdődő dolgokat kell beírni. Én még olyat is csinálnék, hogy egy nagy, színes papírra ráírnám, hogy boldog szülinapot, és mindenki aláírhatná, meg rajzolhatna rá, így maradna egy aranyos tárgyi emlék is.
2018. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Istenem, itt is az autocorrect... Rákos helyett rakod akart lenni 😀
2018. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, köszönöm, már csak abban reménykedek, hogy jó lesz az időjárás. ( a szülinapot április elején tartjuk)😀
2018. márc. 15. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!