Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meglepetés buli? Nagylányomnak...

Meglepetés buli? Nagylányomnak (13 éves lesz) meglepetés partit szeretnék szervezni! Ötleteket kérnék szépen a bulival kapcsolatban!

Figyelt kérdés

Az ételek amikre gondoltam:

- mini szendvicsek (felszeletelek egy bagettet megkenem vajjal a szeletkéket, paradicsomot, sajtot, sonkát, salátalevelet teszek a szeletkékre)

- a következő vendégváró falatkát még régebben ettem egy másik szülinapon: a kígyóuborkát vastag szeletekre felvágom a közepét kivágom és így úgymond egy karikát kapunk, ebbe rakok feta sajtot, paradicsomot, olivabogyót.

- lesz még pogácsa, muffin,torta, gyümölcsök

Mindenből csinálok egy kicsit és akkor majd a vendégek válogathatnak, azt eszik mindenki amit szeret Az ebéd pedig étteremben lesz. Ez így jó? Vagy túl sok a vendégváró falatka?

Programok:

Mivel nagyon vegyes a korosztály (8-13 éves)olyan programok kellenek , amellyel mindenki le tudja kötni magát.

Pinterest-ről gyűjtöttem néhányat csak nem tudom hogyan lehetne megvalósítani.

- muffin díszítés: minden gyerek kapna egy sima muffint, ezt kelle kidíszíten, krémmel, cukorszórással, gyümölccsel, és lehetne marcipánból figurát csinálni a tetejére A kérdés hol lehet színes marcipánt kapni.

Láttam olyat is, hogy a gyerekek kaptak egy-egy natúr 3d-s betűt ( remélem mindenki tudja mire gondolok😂)( mindenki olyat kapott, amilyen betűvel kezdődik a neve) és azt kellett kidíszíteni mindenfélével, a kérdés: Hol lehet ilyen natúr fa 3d-s kezdőbetűt kapni?

-Akkor Pizza chalange ezt a lányom említette is, hogy megcsinálhatnánk valamikor, ehhez csak annyi a kérdésem, hogy nem lesznek tőle rosszul a vendégek?

- Szeretnék valami kincskeresőset is, de azt hogy lehetne beiktatni? Esetleg lenne mindenhol egy állomás, ahol az előbb említett feladatokat kellene végrehajtani és a végén megkapná a lányom az ajàndékokat, meg a vendégek is valami apróságot???

Tudtok még ilyen feladatokat mondani? És kerti játékok is jöhetnek, csak ne légyének unalmasak.

Dekorációk

- első kérdésem az lenne, hogy, hol lehet lampionokat kapni, olcsón

-a kertet hogyan tudnám kidíszíteni?

- ha a lámpára rakom a logikát, az úgy jó, mármint nem forrósodnak fel a lufik?

Tudom nagyon hosszú lett, és nagyon sok a kérdésem! Várom az ötleteket és mindenkinek a menni fog a zöld kéz!



2018. márc. 15. 13:53
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Priviben igen.😀
2018. márc. 18. 16:17
 32/33 anonim ***** válasza:
Reméljük, jó lesz! itt is megírhatod, jól esett ezt a kérdést -válaszokat olvasni, a sok rossz hangulatú kérdés közt végre egy olyan, ami derűs és reménykedően jó szándékú
2018. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon aranyos vagy, nekem pedig jól estek a segítőkész és kedves kommentek!
2018. márc. 18. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!