Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meglepetés buli? Nagylányomnak...

Meglepetés buli? Nagylányomnak (13 éves lesz) meglepetés partit szeretnék szervezni! Ötleteket kérnék szépen a bulival kapcsolatban!

Figyelt kérdés

Az ételek amikre gondoltam:

- mini szendvicsek (felszeletelek egy bagettet megkenem vajjal a szeletkéket, paradicsomot, sajtot, sonkát, salátalevelet teszek a szeletkékre)

- a következő vendégváró falatkát még régebben ettem egy másik szülinapon: a kígyóuborkát vastag szeletekre felvágom a közepét kivágom és így úgymond egy karikát kapunk, ebbe rakok feta sajtot, paradicsomot, olivabogyót.

- lesz még pogácsa, muffin,torta, gyümölcsök

Mindenből csinálok egy kicsit és akkor majd a vendégek válogathatnak, azt eszik mindenki amit szeret Az ebéd pedig étteremben lesz. Ez így jó? Vagy túl sok a vendégváró falatka?

Programok:

Mivel nagyon vegyes a korosztály (8-13 éves)olyan programok kellenek , amellyel mindenki le tudja kötni magát.

Pinterest-ről gyűjtöttem néhányat csak nem tudom hogyan lehetne megvalósítani.

- muffin díszítés: minden gyerek kapna egy sima muffint, ezt kelle kidíszíten, krémmel, cukorszórással, gyümölccsel, és lehetne marcipánból figurát csinálni a tetejére A kérdés hol lehet színes marcipánt kapni.

Láttam olyat is, hogy a gyerekek kaptak egy-egy natúr 3d-s betűt ( remélem mindenki tudja mire gondolok😂)( mindenki olyat kapott, amilyen betűvel kezdődik a neve) és azt kellett kidíszíteni mindenfélével, a kérdés: Hol lehet ilyen natúr fa 3d-s kezdőbetűt kapni?

-Akkor Pizza chalange ezt a lányom említette is, hogy megcsinálhatnánk valamikor, ehhez csak annyi a kérdésem, hogy nem lesznek tőle rosszul a vendégek?

- Szeretnék valami kincskeresőset is, de azt hogy lehetne beiktatni? Esetleg lenne mindenhol egy állomás, ahol az előbb említett feladatokat kellene végrehajtani és a végén megkapná a lányom az ajàndékokat, meg a vendégek is valami apróságot???

Tudtok még ilyen feladatokat mondani? És kerti játékok is jöhetnek, csak ne légyének unalmasak.

Dekorációk

- első kérdésem az lenne, hogy, hol lehet lampionokat kapni, olcsón

-a kertet hogyan tudnám kidíszíteni?

- ha a lámpára rakom a logikát, az úgy jó, mármint nem forrósodnak fel a lufik?

Tudom nagyon hosszú lett, és nagyon sok a kérdésem! Várom az ötleteket és mindenkinek a menni fog a zöld kéz!



2018. márc. 15. 13:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Egy dekoráció tipp:

Papírvirágok: rak egymásra több zsebkendőt, de a zsebkendőt szedd szét mármint a rétegeket válaszd szét egymástól. Rakd egymásra a szétválasztott rétegeket, majd hajtsd be legyezőalakban. Középen tűzd össze, és hajtogasd ki a rétegeket. Lehet furán magyaráztam de Viszkok Fruzsi a youtube pár napja tett ki egy videót amiben, benne van, hogy, hogyan kell ezt elkészíteni. Ha gondolod nézd meg.😀

2018. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Egyébként ha lesznek lampionok, a kerti égősorok amit az egyik válaszoló írt, és még ezeket a virágokat is elkészítenéd szerintem varázslatos lenne, persze a virágok nélkül is nagyon szép lenne!😀
2018. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ja és még találtam egy ötletet, a gyümölcsöket hurkapálcikára fűzd fel, a hurkapálcikát meg valami lefestett hungarocellbe szúrd bele. És ha gondold készíthetsz olvasztott csokit, hogy ilyen mártogatós légyen.
2018. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
A gyümölcsöknél én is ugyanerre gondoltam, megnéztem a papírvirágokat és nagyon könnyű elkészíteni, már csináltam is egyet otthon, szóval azok is biztosan lesznek.
2018. márc. 16. 10:10
 25/33 anonim ***** válasza:
Egyébként mi ilyenkor azt szoktuk csinálni, hogy egy adott tematika köré épül az egész buli. Említetted hogy lesznek 8-9 évesek is, ha nekik lenne kedvük még be is öltözhetnének a bulihoz kapcsolódóan.
2018. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, azt agyaltam ki, hogy a buli tematikája az unikornisok, tavaszi virágok lesznek. Ehhez kapcsolódóan lesznek majd a feladatok. Valószínűleg ezek a feladatok lesznek:

1. Muffin díszítés és marcipán figura készítés

2. Natúr doboz festés és díszítés( ez a 3d-s betű helyett lett)

3.twister

4.Egy perc és nyersz

5.Logikai feladatok: Ország, város, Ki vagyok én?

6.Tojások keresése az udvaron

7.Just dance

8.Célbadobás

9.Óriás kirakós/ papírdarabkák keresése az udvaron

10.Ajándékok

2018. márc. 16. 12:06
 27/33 A kérdező kommentje:
Esetleg a célbadobás helyett tudtok valami mást, mert félek az túl unalmas lesz.
2018. márc. 16. 12:07
 28/33 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szépen köszönöm, az eddigi kommenteket, mert nagyon jó ötleteket adtatok!😙
2018. márc. 16. 12:08
 29/33 A kérdező kommentje:
Tényleg el is felejtettem a hüvelykujj nélküli kihívást, akkor valószínűleg ez lesz a célbadobás helyett.
2018. márc. 16. 12:10
 30/33 anonim ***** válasza:
Szia! Majd a végén megírod, hogy sikerült?
2018. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!