Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Erdemes kimenni Ausztraliaba?

Erdemes kimenni Ausztraliaba?

Figyelt kérdés

Kulfoldi parom van es megkapta a vizumot Ausztraliaba , o kivalloan beszel angolul en viszont egyaltalan nem . Azonnal kapna munkat ott, en pedig ki tudja mikor es mit kapnek.Meg csak egy erettsegim van ,raadasul nekem meg tanulnom is kene...Erdemes kimennem , vagy varjak meg vele?

Milyen lehetosegek vannak ott ? Raadasul en csak ugy maradhatnek ott , ha elvenne felesegul.Enelkul jobb ha el sem megyek. Egy magyar allampolgar hogyan szerezhet vizumot oda?Barmilyen informaciot elfogadok es elore koszonom.


2009. febr. 16. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
diákvizumot könnyen adnak, de azzal nem tudsz letelepedni, iskolába kell járnod és mellette dolgozhatsz. állandó lakosú vizum drága és nehéz megszerezni (én is azon dolgozom mmost). ha olyan szakmád van, ami az ausztrál SOL vagy MODL listán rajta van, és elismertethető is, és van egy legalább IELTS 7-es nyelvvizsgád angolból, akkor meg lehet próbálni. de költséges és hosszú folyamat. ideiglenes vizumot is szoktak igényelni, az olcsóbb, hasonló feltételek kellenek hozzá, mint előbb irtam. ezt könnyebb megszerezni, és ha már ott vagy, könnyebb állandó lakosú vizumot igényelni. és kimehetsz még szponzorvizummal, ha találsz olyan ausztrál céget, aki akar téged alkalmazni.nehéz. ha a párod megkapta oda a vizumot, te mehetsz vele, nem kell, hogy elvegyen téged. de ellenőrizni fogják, hogy valóban együtt éltek -e, hogy élettársi -e a viszony, azonos e a bejelentett lakcimetek stb. én az állandó lakosú vizumra gyúrok, azzal ugyanolyan jogok illetnek meg, mint egy állampolgárt, kivéve, hogy nem kapok munkanélküli segélyt 2 évig. 4 év után pedig megadják az állampolgárságot. élj a lehetőséggel, más mindent megtenne, hogy mehessen, mégsem mehet.
2009. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat, a problema az , hogy egyaltalan nem beszelek angolul, igy meg egy kilo kenyeret sem tudok venni... persze csak kepletesen.Azt pedig nem szeretnem, hogy valaki eltartson...A szuleim nem szeretnek, ha kimennek, szerintuk messze van. Biztosan feltenek, meg a paromat sem ismerik . Igaz ot meg en sem nagyon.

Hol lehetne informaciokat szerezni, lehetoleg magyarul, mert az angol az nem megy.

2009. febr. 16. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

bertók zoltán bevándorlási ügynök honlapján minden le van írva, amit tudni kell. ő intéz letelepedést, de az egyszerű, sima ügyeket vállalja csak. ez persze nem azt jelenti, hogy lehetetlen kijutni, ha ő azt mondja, hanem más megoldást kell keresni.

[link]

2009. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2009. febr. 17. 11:04
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Érdemes kimenned, tutira kapnál valami jó munkát ott, a fizetés meg kb. a triplája annak, amit itthon kapsz.

Ráadásul Ausztrália nagyon szép ország.

Szerintem menj ki, én már elmúlasztottam egy ilyen lehetoséget és NAGYON megbántam!



Princess

2009. márc. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
84%
Figyu!az a legkevesebb h nem tudsz angolul,hisz kinn rászorulsz és pikk-pakk megtanulhatsz.Ha meg te magad azt írod h te sem nagyon ismered a párod akkor nem értem ezen h gondolkodhatsz!Oké !tény és való h szép ország.Tény és való h sokat kereshetsz kinn,de annyival drágább is minden.Később is tanulhatsz bármit,ne ez legyen a visszatartó erő,hanem az h nem ismered igazán párod.Na meg semmi fix dolog nincs h te ott tudj majd dolgozni v akármi.És ha összevesztek ?hogy jutsz haza?ausztrália nincs vmi közel!Nem lesz az h bocsi akkor én most hazaköltözök.
2009. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van, pont ezert vacilalok rajta. Nem szeretnem elszalasztani sem , de ki tudja megeri-e ... ?
2009. márc. 16. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy a helyedben kimennék.
2009. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát persze a világ legszebb része.
2009. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
igen, érdemes kimenni és vissza sem jönni ebbe a pokolba.
2009. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!