Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre/DK-Ázsiába készülők...

Thaiföldre/DK-Ázsiába készülők! Kérdés lent!?

Figyelt kérdés

Júliusban mennék a párommal Thaiföldre (és a mellette lévő néhány országba) kb 10-15 napra, de úgy gondoljuk, hogy olcsóbban össze lehetne hozni, ha nem szervezett körútra mennénk, hanem mi szerveznénk meg magunknak. Viszont egyedül nem lenne bátorságunk belevágni az útba.


Kérdésem az lenne, hogy lenne-e esetleg itt olyan, aki szintén úgy gondolkozik, mint mi? Mert ha igen, összeállhatnánk, együtt megszervezhetnénk az utat és el is utazhatnánk...


Ha vagyunk minimum négyen, tuti nem lenne szervezési hiba, sem egyéb gond sem szerintem...


Nos?



2012. máj. 12. 19:14
1 2
 1/12 kiflitolvaj ***** válasza:
Bátran belevághattok. Ha kína is szerepel a tervek között, akkor abban tudok segíteni.
2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk Thaiföldre idén nyáron.Mivel már harmadik alkalommal megyünk,így egyénileg oldjuk meg.

Jó kis hátizsák,némi pénz,és angol tudás..Ennyi kell.Tapasztalatból mondom.Mi idén nem tervezünk más országot csak Thaiföldre,mert elakarunk menni a tigris szerzetesekhez.(ezért is indulunk eleve)

Ezért mi nem leszünk jó útitársak.Tanácsként tudom nektek is mondani,hogy hátizsákkal menjetek..Ez a legkényelmesebb,és könnyebben fogtok tudni mozogni vele.

Jó utat.

2012. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi télen megyünk egyéni szervezésben. Én innen (is) tájékozódtam:

[link]

2012. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyit még tanácsolnék, hogy 10-15 napba sok országot ne zsúfoljatok bele, nagyok ott a távolságok. A repülgetés is sok időt elvesz.

Mi 3 hétre megyünk, és csak Thaiföldet járjuk be (nem teljesen persze :)) egy körút formájában. 10-15 nap még Thaiföldre is kevés, ne zsúfoljátok túl, annak nincs értelme, hogy "kipipáljatok" még országokat, de mindenhol csak 1-2 napot töltsetek. Én kezdetnek maradnék Thaiföldnél.

Thaifölddel kapcsolatban bármi kérdésed van, segítek, ha tudok (látnivalók, stb.).

2012. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kiflitolvaj ***** válasza:
A 10-15 napon átsiklottam, akkor Kína sztornózva:)
2012. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégsem júliusban mennétek akkor a párommal érdekelne minket a dolog. Azonban mi novemberben mennénk és 4-5 hétre. egyenlőre mi is csak ketten vagyunk.
2012. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A férjemmel október vége, november eleje környékén tervezzük a kiutazást, Thaiföld-Kambodzsa-Vietnam. Az a baj, hogy ilyenkor ott esős évszak van.

Ha sikerül kijutnunk akkor március elejéig ott maradunk, a fő ország ahol a legtöbb időt szeretnénk tölteni az Vietnám. Mi is egyéni szervezésben megyünk, bár vannak kint kapcsolataink. Ha valaki szeretne ez idő tájt kijönni, szívesen segítünk nekik. Az szervezett utazást, irodán keresztül semmiképp sem ajánljuk mert akkor dupla annyiba fog kerülni az út!

2012. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
De sok gazdag ember....
2012. máj. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a gazdagságon múlik.Komoly tervezésen és ésszerűségen. Mi akik októbertől márciusig készülünk kint maradni kiszámoltuk, hogy az itthoni téli rezsink, a benzinre költött pénzünk és a kajára fordított összeg ezalatt a 5 hónap alatt bőven fedezi a a repülőjegyünket az ottani hosszútávú albérletünket (rezsivel),az étkezésünket és a helyi utazási költségeinket. Ha ugyan annyi sőt kevesebb pénzből elvagyunk egy csodálatos Ázsiai országban, szerintem inkább az lenne ostobaság ha nem mennénk!Hidd el nem vagyunk gazdagok!
2012. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 18:36

Érdekes amit írsz.Nekem lenne tőkém rá,de 5 hónap szabadságom nincs.Azért meg kilépni nem fogok,hogy 5 hónapig Thaiföldön legyek..Ezt hogy oldottátok meg??

5 hónap kiess sok ám egy munkahelyen..

Gondolom 2 lehetőség van

1. munkanélküliek lesztek

2. kaptok 5 hónap fizetetlen szabit

Hát egyik sem jó..

2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!