Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre/DK-Ázsiába készülők...

Thaiföldre/DK-Ázsiába készülők! Kérdés lent!?

Figyelt kérdés

Júliusban mennék a párommal Thaiföldre (és a mellette lévő néhány országba) kb 10-15 napra, de úgy gondoljuk, hogy olcsóbban össze lehetne hozni, ha nem szervezett körútra mennénk, hanem mi szerveznénk meg magunknak. Viszont egyedül nem lenne bátorságunk belevágni az útba.


Kérdésem az lenne, hogy lenne-e esetleg itt olyan, aki szintén úgy gondolkozik, mint mi? Mert ha igen, összeállhatnánk, együtt megszervezhetnénk az utat és el is utazhatnánk...


Ha vagyunk minimum négyen, tuti nem lenne szervezési hiba, sem egyéb gond sem szerintem...


Nos?



2012. máj. 12. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel a Balatonon lakunk nyáron jön be a fizetésünk nagy része, ezenkívül én őstermelő vagyok ami szintén tavasztól nyár végéig jelent bevételt, férjem pedig interneten keresztül is el tudja látni a munkáját. Persze nincs mindenki ilyen szerencsés helyzetben, de tényleg egy normális átlagos család vagyunk, nem dúskálunk az anyagiakban. Ha ugyanannyi a kiadás miért ne éreznénk jól magunkat.
2012. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi is voltunk Thaiföldön és nem javaslom, hogy ti szervezzétek az utat, vannak nagyon jó körutazások. Egyébként júliusban ott monszum van, de ti tudjátok. :)
2013. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!