Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazíliába mikor érdemes utazni?

Brazíliába mikor érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Elsősorban Rio de Janeiróban érdekel hol érdemes strandolni mikor melyik hónapban mit érdemes megnézni
2021. dec. 5. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Oda sem mennék.
2021. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mért Cancúnnal mi a problémád?
2021. dec. 7. 17:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én éltem Brazíliában Észak-keleten (Fortaleza, Recife) meg délen (SP).Rióban jártam 3x turistaként.

Azt kell, hogy mondjam hogy a legérdemesebb Magyarországról novembertől áprilisig menni. Ilyenkor Európában már a legtöbb helyen nem lehet úszni és rossz idő van. Brazíliában meg nyár van. Rióban többnyire jó idő van ilyenkor (is).


Viszont visszaolvasva előző válaszokat hangosan felröhögtem, tudtam, hogy lesznek ilyen válaszok is.


Ezek az emberek valószínüleg soha nem jártak még Brazíliában (Sem).

Igaz, hogy vannak alterkációk drogügyekben, mint mindenhol Amerika kontinensen, de ez nem jelenti azt, hogy életveszélyes lenne vagy bármi.


A turisták által frekventált helyek erősen rendőrök által vannak őrizve.


A gyilkosságok, lövöldözések nagy része a viskó negyedek(favela)kba történik

Amire viszont vigyáznod kell az a kizsebelések, átverések, (scamek) . Fegyveres rablás is előfordulhat.


Brazília ettől függetlenül a világ egyik legkomplexebb és legszebb országa, tengerpartjai lélegzet elállítók. továbbá az egyik leghosszabb partszakasszal büszkélkedik a világon.


Ha már elmentek, mindenképp ajánlok más városokat is Rión kívül . Nekem személyesen messze nem Rió tetszett a legjobban . Sem tengerpart téren, sem város téren


Jó utat!

2021. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!