Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hol érdemes letelepedni?...

Hol érdemes letelepedni? (Uruguay, Argentína, Chile)

Figyelt kérdés
Mennyire fogadnak jó szívvel egy magyart? Mennyibe kerül egy kisebb (2 szobás) ház/lakás bérlése? Jól beszélem a spanyolt. A kérdés hogy hova érdemes.
2011. okt. 2. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem! Bármelyik dél-amerikai országban rosszabb élni, mind gazdaságilag, mind pedig közbiztonságot tekintve.
2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki komolyan gondolkozik ilyesmin, az bújja a netet, elolvas mindent az országokról, gazdasági, politikai helyzetükről. Fórumokat keres amin ott élő Magyarok diskurálnak.

Szóval szerintem rossz helyen jársz.

Amit az első írt az butaság, Dél-Amerikában minden országban lehet teljesen normálisan, biztonságosan, jómódban élni. Amerika nem Afrika!

2011. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van en Chilleben 3 honapot dolgoztam havi 200 ezer forintert,olyan mint europa,sot ott most nincs valsag!!! A masik dolog a tudatlan baratunknak, Chille a fold 9. leggazdagabb orszaga erdemes kicsit a neten fotokat nezegetni!!! Uruguay is nagyon jo munka szempontbol, de ha van penzed es nem kell dolgozni,Paragayt javaslom,mert a kozbiztonsag jo, az arak alacsonyak( a hazaihoz kepest 50 szazalekkal),es az ugyintezes korrekt a hatosagoknal, az ottani gurani indianok pedig nem utaljak a feher embert mint pl. Peruban vagy Boliviaban! Paraguayban 3000 dollarert veszel 2 szobas hazat,de ott nagyon sok a Nemet ajku lakos tehat nemetul is beszelhetsz,Paraguayban sok a nemet nyugdijas aki hazat vesz maganak olcson, mert abban az orszagban lehetseges a kulfoldinek vasarolni hazat,de azert korrupcio ott is van,sok sikert!!!
2011. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
...utoirat paraguayban keves a turista,tehat nem a penzedert fognak szeretni, hanem emberkent,en voltam ott de nem sokan tudjak hol van magyarorszag csak annyit mondtam hogy europa, Chileben is szeretik az europaikat,mivel ott csak feher emberek elnek,sot ott az indiant es a feketeket utaljak,oda is mehetsz de europai arak vannak,mint ingatlanban, mint megelhetesben, Brazilia is jo de ott is draga es hazugok a barazilok nagy resze, a tobbi helyet nem javaslom minden orszagot bejartam del amerikaban 2 ev alatt, udv Attila!!!
2011. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Uruguayba mennék (lehet, hogy idővel meg is teszem). Nyugalmas, öregurasan európaias, biztonságos, szelíd. Montevideo szép város, az uruguayi emberek állítólag nagyon kedvesek, szívélyesek, jó tengerparti fürdőhelyek vannak, az éghajlat többnyire kellemes.
2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, Uruguay es Chille egyforman europai szinvonalu,de az arak magyarorszagiak.
2011. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bigskorpio válasza:
65%

"Uruguay es Chille egyforman europai szinvonalu,de az arak magyarorszagiak"

És a bérek?

2011. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a fenti sorokban mar leirtam ha figyelmesen vegigolvasod, 3 honapot dolgoztam Chille-ben es barpincerkent havi 1000 dollart kerestem azaz 220.000ft ot, aki pedig kicsit bujkal a neten es szeleslatokoru az tudja hogy Chilleben jelenleg nincs gazdasagi valsag egyaltalan,ott csak az allando folrenges okoz problemat,en sajnos februarban ateltem egy 8,8 as folrengest,hat senkinek sem kivanom hogy aterezze milyen az amikor nem tudsz allva maradni...Amugy sokan tevhidben vannak Del-Amerikaval kapcsolatban,mindenki azt hiszi hogy ott eheznek az emberek nincsenek utak,nincs munka,veszelyes stb. Manapsag mar mindenhol jobb a fizetes mint magyarorszagon,nalunk is a jo eletszinvonal csak a gazdagoknak adatik meg,Amugy Uruguay is gazdag orszag!!!
2011. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ej, ej zavarja a szememet: nem Chille, hanem Chile egy l-lel.
2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Chile, bár a földrengések miatt én be lennék ijedve. gazdaságilag amúgy jó kis ország.
2012. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!