Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért nincsen "fejben utazós"...

Miért nincsen "fejben utazós" vagy "fotelutazós" kategória?

Figyelt kérdés
Szerintem lenne rá igény...

#fotelutazós #fejbenutazós
2023. febr. 3. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A mostani kategoriakban a kerdezok 100%-a FUK-tag, minek kene kulon kategoria?
2023. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont ezért.

:)

2023. febr. 3. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
2023. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Alaszka az a kategória
2023. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Én sosem értettem, hogyha valaki feltesz itt egy kérdést, hogy pl ti mit néztetek meg xy helyen akkor miért kell mindjárt nekitámadni ezzel a fejben utazós dologgal. Feltesz egy kérdést, erre való a gyakorikérdések, és szerintem senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, hogy válaszoljon. Ellenben ezeknek a kérdéseknek legalább van valamiféle értelme, nem úgy mint ennek
2023. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5: nem jellemző
2023. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
@5 Ez nem egy hardcore utazói fórum, a legtöbben Európán kívül alig jártak. Ha valami macerásabb helyre készülök, tuti, hogy nem itt kérdezek, mert úgysem fogja tudni senki az aktuális lefizetési díjakat egy tetszőleges Togo-Benin szárazföldi határátkelőn. Aki itt ilyeneket kérdez, az nettó kamu, kezdve az Alaszkás bolonddal.
2023. febr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 azért én ezt így általánosítanék ennyire, hogy mindenki csak Európán belül járt. Viszont hogyha valaki feltesz egy kérdést akkor miért kell mindjárt nekitámadni? Kevesebb leszel attól, esetleg tönkreteszi az életed ha valaki ,,fejben utazik’’ ? Ha őt ez érdekli hát kérdezzen, válaszolni sosem kötelező
2023. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
@8 Nem is az olyan kérdésekkel van baj, hogy "Érdemes elmenni Olaszországba?" hanem a "Ha egy medve hátára kötök egy csónakot, akkor átérek a Bering-szoroson, mielőtt észrevesznek a határőrök?"-jellegűekkel.
2023. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Mert akkor megszűnne az Utazás kategória.
2023. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!