Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami normális útitárs keresőt?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban terveznék kimenni Angliába a bovingtoni tank múzeumba szeretnék eljutni,az utazás nagy részét én állnám szóval ha esetleg innen is lenne valaki aki velem jönne akkor nyugodtan írjon :)

dec. 17. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Facebookon tematikus csoportok.
dec. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem létezik ilyen, az utazók kb. 0,00001%-a keres random embereket útitársnak csak azért, hogy ne menjen egyedül.


Inkább csatlakozz és legyél aktív az érdeklődéseidnek megfelelő FB-csoportokban és fórumokon, ott ismerd meg a tagokat és ők is téged, és kellő idő után ott dobd be a csoport témájához passzoló utazási ötletet.

dec. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Fb-n több útitárs kereső csoport van, én kettőben vagyok benne.

Már kétszer voltam hétvégi utazáson a csoportból emberekkel, elég jól sikerult utak voltak.

Persze nem olyan egyszerű megalálni a megfelelő társat egy utazáshoz.

Mikor kiírtam, hogy hová mennék, volt egy rakás lelkes jelentkező, aztán kiderült, van akinek már van akkorra programja, de máskor jönne velem, van akinek most éppen pénze nincs rá stb.

De nem reménytelen a helyzet.

dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem látom be, miért utazna bárki is szívesebben random idegenekkel, mint egyedül. Szóval nem hiszem, hogy túl sok ilyen lenne.
dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Kissé józan paraszti ésszel ellentétes módon az ilyen keresők inkább a necces úticélokra működnek jól. Ahova bárki el tud menni minimál nyelvtudással meg egy repjegy megvásárlásával, oda inkább mennek egyedül az emberek. Ha kell útitársa Baludzsisztánba vagy hajózni a Kongón, akkor specifikus fórumokon ilyesmire ezerszer előbb találsz hasonszőrű eszementeket.
dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
dec. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!