Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok egy év au...

Panna Cotta kérdése:

Ti bevállalnátok egy év au pairkedést az USA-ban?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, ha nem miért nem?

Mennyire akadály egy iylen programnál az, hogyha nem teljes szívből szereted a gyerekeket csak elvagy velük?



2014. máj. 31. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

nem gond ha nem szereted őket

csak 2 nap után kirúgnak

2014. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D klassz.
2014. máj. 31. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Én se voltam annyira oda a gyerekekért, de 2x is voltam aupair. Én direkt olyan családot kerestem, ahol már nagyobbak a gyerekek (iskolások voltak már mind), és nem annyira bébiszittelni kell, hanem mondjuk ebédet főzni és porszívózni. A homokozóban csúszkálást biztosan nem bírtam volna, így meg fociztunk, tollasoztunk, társasoztunk, ezekkel egyáltalán nem volt semmi problémám, és jól kijöttem a gyerekekkel is.

1 év hosszú idő, az USA-ból nem is nagyon tudsz hazaugrani karácsonyra, de sztem elég menő dolog. Én már kiöregedtem az ilyesmiből, de lehet, ha korábban jut eszembe, én is mentem volna.

2014. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húúúú de jó volt ilyet is olvasni, hogy van olyan rajtam kívül, aki bevállalná de nem hal bele rögtön a cukiságba, mikor meglát egy kisgyereket :D ;)


Köszi :)

2014. jún. 2. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretnék kimenni, egyik nagy álmom. Inkább csak attól félek, hogy oké megtanulok angolul, elintézem a papírokat, kifizetem azt a rengeteg pénzt az ügynökségnek. Ott állok majd 21-2 évesen, más gyerekeire vigyázva 1 teljes évig. Rendben, valószínűleg 6 tonna életbölcseletet, és élményt szedve magamra. HA szerencsés vagyok.

De eközben szerintem a legmélyebben csak azon rágnám magam, hogy a saját kis családomat kéne elkezdeni építgetni. Találni egy normális pasit, végig lépkedni vele amiket végig kell. Édesanyám engem 24 évesen szült, és mindig is ezt tartottam az ideális kornak én is.

De akármennyire is matekozok, kimegyek 22 évesen kint vagyok 1 évet, haza jövök teljesen idegenbe. Mindent elölről kéne felépíteni.


Mondjuk ha itthon verek tanyát, és nem megyek au pairnek se hiszem, hogy tartani tudnám a 24 éves ütemtervet. És mennyi mindenből maradnék ki. Valószínűleg Amerikához képest, itthon 1/1000-ed inger érne.


+ egy év, esetleg egy jó családnál. A gyereket akaratlanul is megszereted. (Én valószínűleg +10 hós picikét vállalnék el) Na most egy ilyen kis szeretetgombóctól örökre elbúcsúzni. Az a kemény dió!


Mindent egybe vetve, ha holnap úgy kelnék fel, hogy meglenne a pénzem az ügynökségre, és egy biztonságosnak mondható angoltudásom. Valószínűleg már aznap felregisztrálnék az oldalra. Rengeteg kontra érv mellett is.

2014. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!